Tiktok Takipçi Satın Al

OnePlus TV Onaylandı

OnePlus bugün, yaklaşmakta olan TV ve logosunun adını kesinleştirdiğini doğruladı.

Şirket, ‘OnePlus TV‘ ile adlandırma planını basit tutmaya karar verdi. Logo da aynı derecede basit ve şirketin tasarım felsefesine uygun. TV dizisinin logosu aşağıda gösterildiği gibi basittir. Aşağıda, OnePlus’un logo tasarımını nasıl sonuçlandırdığına dair açıklaması yer almaktadır.


Eski Hindu sembolü, mandala ve ünlü antik Yunan tapınağı, Argos Heraion gibi birçok klasik sanat formundan görülebilecek klasik geometrik ilerlemeden ilham aldık. Ve daha yakından inceleyerek, “simetri” ve “birlik” estetiğini sağlamak için hem logo hem de harfler için aynı kalınlığı kullandığımızı söyleyebilirsin.

OnePlus TV Onaylandı

OnePlus geçen yıl akıllı televizyonlarında çalıştığını doğrulamıştı. O zamandan beri, bu yıl bitmeden önce TV’leri başlatmak için kendini hazırlıyor gibi görünmesine rağmen, ürünle ilgili ayrıntılar çok azdı. Sızıntıya göre, OnePlus farklı ekran boyutlarında bir dizi Smart TV yayınlayacak.

Bugün OnePlus’tan televizyonlarını piyasadakilerden başka nelerin ayıracağı hakkında bir haber yoktu. OnePlus’ın TV’lerin katil bir tasarıma sahip olmasını sağlayabildiği ve harika bir UI / UX deneyimi için kendi akıllı telefonlarıyla sıkı entegrasyon sunabileceği için bu kesinlikle ilginç olacak.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu