Tiktok Takipçi Satın Al

OnePlus Hata Bulan Kullanıcılara Ödül Vereceğini Duyurdu!

OnePlus şirketi HackerOne güvenlik platformu ile yeni ortaklığını duyurdu, bu yeni ortaklık ile güvenlik sisteminde açık bulan kişilere yüksek miktarda ödüllendirilecek.

Geçen yıl, OnePlus sistemlerinde oluşan güvenlik ihlali ile bazı müşterilerin kredi kartı bilgileri çalındı. Son zamanlarda başka bir güvenlik ihlali daha olmuştu. OnePlus müşterilerinin adları, e-postaları ve gönderim adresleri ortaya çıktı. Olayların ardından, OnePlus şimdi HackerOne güvenlik platformu ile ortaklığını ilan ettikten sonra yeni bir ödül programı ilan etti.


OnePlus, tehditleri keşfeden ve şirkete bildiren güvenlik uzmanlarına ödüllendirecek yeni bir Güvenlik Yanıt Merkezi kurdu. Hata ödül programı için ödüller, 50 ABD Doları ile 7000 ABD Doları arasında değişecektir. Ödülün değeri tehdidin potansiyel etkisine bağlı olarak artış gösterecek. Potansiyel tehditler, OnePlus resmi web sitesine, OnePlus Topluluk forumlarına ve OnePlus Uygulamalarına bildirilebilir.

OnePlus Hata Bulan Kullanıcılara Ödül Vereceğini Duyurdu!

OnePlus’ın HackerOne güvenlik platformu ile ortaklığı, şirketin potansiyel tehditleri daha iyi ortaya çıkarmasını sağlayacak. Başlangıçta bir pilot program olarak başlayacak ve raporlarını HackerOne aracılığıyla sunacak seçilmiş kişileri içerecektir. Halka açık sürüm 2020’de yayınlanacak.

CEO ve OnePlus’un Kurucusu Pete Lau şunları söyledi:

“OnePlus, müşterilerimizin bize emanet ettiği tüm bilgilerin gizliliğine gerçekten değer veriyoruz. Bu proje, kullanıcılarımızın verilerini daha güvenli koruma konusundaki taahhüdünü göstermektedir.”

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu