Tiktok Takipçi Satın Al

OnePlus TV Eylül Ayında Geliyor!

OnePlus TV gelecek ay kullanılmaya başlanacak, kurucu Pete Lau bugün açıklama yaptı. Bir TV seti kuracağını ilk açıklamasından bir yıl sonra.

Lau’nun blog yazısı, Android TV’yi çalıştırıp çalıştırmamaları ve çapraz olarak 43 – 75 inç arasında değişiklik yapıp yapmamaları gibi herhangi bir teknik ayrıntıyı doğrulamıyor olsa da, Bluetooth SIG’in bu ayın başlarında gösterdiği gibi TV’nin ilk önce olacağını söyledi münhasıran Hindistan’da bulunmakta ve dünyanın diğer bölgelerine kullanılması biraz zaman alabilir gibi görünüyor.


Lau “Yerel ve bölgesel içerik sağlayıcıların çoğuyla ortaklıklar kurar kurmaz, Kuzey Amerika, Avrupa ve Çin bölgelerinde OnePlus TV’yi başlatmak için çok çalışıyoruz” şeklinde açıklama yapıyor.

OnePlus TV geliyor!

OnePlus TV Eylül Ayında Geliyor!

Önceki dosyalara göre, Hindistan için OnePlus TV‘nin 43 inçlik bir panele sahip olması muhtemelken, ABD ve Çin’de 75 inçlik bir model olabilir.

OnePlus başlangıç ve ün yapma ününe sahip olmasına rağmen TV’lerin iddialı göründüğü gibi hırslı olan OnePlus’ın Oppo ve Vivo‘ya sahip aynı BBK Electronics‘in bir kolu olduğunu hatırlamakta fayda var.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu