TeknoDiot
   
   

OnePlus TV Eylül Ayında Geliyor!

OnePlus TV Eylül Ayında Geliyor!

OnePlus TV gelecek ay kullanılmaya başlanacak, kurucu Pete Lau bugün açıklama yaptı. Bir TV seti kuracağını ilk açıklamasından bir yıl sonra.

Lau’nun blog yazısı, Android TV’yi çalıştırıp çalıştırmamaları ve çapraz olarak 43 – 75 inç arasında değişiklik yapıp yapmamaları gibi herhangi bir teknik ayrıntıyı doğrulamıyor olsa da, Bluetooth SIG’in bu ayın başlarında gösterdiği gibi TV’nin ilk önce olacağını söyledi münhasıran Hindistan’da bulunmakta ve dünyanın diğer bölgelerine kullanılması biraz zaman alabilir gibi görünüyor.

Lau “Yerel ve bölgesel içerik sağlayıcıların çoğuyla ortaklıklar kurar kurmaz, Kuzey Amerika, Avrupa ve Çin bölgelerinde OnePlus TV’yi başlatmak için çok çalışıyoruz” şeklinde açıklama yapıyor.

OnePlus TV geliyor!

OnePlus TV Eylül Ayında Geliyor!

Önceki dosyalara göre, Hindistan için OnePlus TV‘nin 43 inçlik bir panele sahip olması muhtemelken, ABD ve Çin’de 75 inçlik bir model olabilir.

OnePlus başlangıç ve ün yapma ününe sahip olmasına rağmen TV’lerin iddialı göründüğü gibi hırslı olan OnePlus’ın Oppo ve Vivo‘ya sahip aynı BBK Electronics‘in bir kolu olduğunu hatırlamakta fayda var.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.