Tiktok Takipçi Satın Al

OnePlus, CES 2020 İçin Özel Etkinliği Duyurdu!

Çinli OnePlus markası CES 2020’de özel bir etkinlik düzenleyeceğini ve bu etkinlik için davetiyeler göndermeye başladı. Bu etkinlikte markanın hangi ürünleri tanıtacağı bilinmiyor.

OnePlus, CES 2020 döneminde gerçekleşecek özel bir etkinlik için davetiyeler gönderiyor. Etkinlik, 7 Ocak – 10 Ocak tarihleri ​​arasında Las Vegas’daki Wynn beldesinde gerçekleşecek.


OnePlus, CES 2020 İçin Özel Etkinliği Duyurdu!

Bu olayın niteliği ve amacı bu noktada bilinmiyor. Davet belirsizliği olarak adlandırmak, tarih ve konumla ilgili tek bilgiyi göz önünde bulundurarak, heyecanlandırıcı olacaktır. Turuncu renk, McLaren ile ilgili bir şey gelebilir ancak bunun ne olabileceğinden emin değiliz. CES 2020’de OnePlus ser verip sır vermeyerek etkinlikte herkesi şaşırtacak bir şeyler tanıtacağını umuyoruz.

Bilindiği üzere OnePlus amiral gemisi telefonlarını genellikle Mayıs, Haziran aylarında tanıtıyor. T serisini ise Kasım gibi tanıtıyor. Bunlara ek olarak geçtiğimiz aylarda tanıtılan OnePlus Tv’nin yeni bir versiyonu olabilir. Belki de şirket nihayet OnePlus TV’sini ABD’de yayınlamaya karar vermiştir. Her ne ise, beklemek ve öğrenmek zorunda kalacağız.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu