OnePlus, CES 2020 İçin Özel Etkinliği Duyurdu! - TeknoDiot.com

OnePlus, CES 2020 İçin Özel Etkinliği Duyurdu!

Abone Ol 

Çinli OnePlus markası CES 2020’de özel bir etkinlik düzenleyeceğini ve bu etkinlik için davetiyeler göndermeye başladı. Bu etkinlikte markanın hangi ürünleri tanıtacağı bilinmiyor.

OnePlus, CES 2020 döneminde gerçekleşecek özel bir etkinlik için davetiyeler gönderiyor. Etkinlik, 7 Ocak – 10 Ocak tarihleri ​​arasında Las Vegas’daki Wynn beldesinde gerçekleşecek.

OnePlus, CES 2020 İçin Özel Etkinliği Duyurdu!

Bu olayın niteliği ve amacı bu noktada bilinmiyor. Davet belirsizliği olarak adlandırmak, tarih ve konumla ilgili tek bilgiyi göz önünde bulundurarak, heyecanlandırıcı olacaktır. Turuncu renk, McLaren ile ilgili bir şey gelebilir ancak bunun ne olabileceğinden emin değiliz. CES 2020’de OnePlus ser verip sır vermeyerek etkinlikte herkesi şaşırtacak bir şeyler tanıtacağını umuyoruz.

Bilindiği üzere OnePlus amiral gemisi telefonlarını genellikle Mayıs, Haziran aylarında tanıtıyor. T serisini ise Kasım gibi tanıtıyor. Bunlara ek olarak geçtiğimiz aylarda tanıtılan OnePlus Tv’nin yeni bir versiyonu olabilir. Belki de şirket nihayet OnePlus TV’sini ABD’de yayınlamaya karar vermiştir. Her ne ise, beklemek ve öğrenmek zorunda kalacağız.

Göz atın:   Motorola Moto E6 Plus Üç Farklı Renk Seçeneğiyle Geliyor

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu