Tiktok Takipçi Satın Al

OnePlus Buds Z TWS Earbuds, OnePlus 8T ile Gelecek

Uygun fiyatlı OnePlus Buds Z TWS kulaklıkları OnePlus 8T ile birlikte piyasaya sürülebilir.

OnePlus Buds Z lansmanı yapıldı ve daha farklı tasarımlı uygun fiyatlı TWS kulaklıkları ise 14 Ekim’de OnePlus 8T ile birlikte piyasaya sürülebilir.


OnePlus Buds Z, OnePlus Buds’dan daha ucuz olabilir. Marka kısa süre önce OxygenOS 11 beta sürümünde görüldü. OnePlus Buds Z modeli, OnePlus 8T ile birlikte piyasaya sürüleceği öne sürüldü.

OnePlus, Temmuz ayında OnePlus Buds ile gerçekten kablosuz kulaklık pazarına girmişti. Bununla birlikte, şirket Buds’un OnePlus Buds Z adı verilen daha ucuz bir versiyonu üzerinde çalışıyor olabilir.

Uygun Fiyatlı OnePlus Buds Z Yolda

OnePlus sızıntıları konusunda genellikle doğru olan nota atan habercisi Max J, bir dalga formu ve şifreli bir ‘BudsZ’ metni içeren bir görüntü yayınladı.

Lansman tarihi henüz açıklanmasa da, OnePlus Buds Z’nin OnePlus 8T ile birlikte etiketleneceğini tahmin ediyoruz. Şirket, Hindistan’da OnePlus 8T’nin lansmanını çoktan başlattı ve söylentilere göre lansman tarihi ise 14 Ekim olarak söyleniyor.

OnePlus Buds Z TWS Earbuds, OnePlus 8T ile Gelecek
OnePlus, Bullets Wireless Z’yi Bullets Wireless kulaklıkların daha ucuz bir versiyonu olarak tanıttı, bu yüzden aynı modelle bu, sözde uygun fiyatlı OnePlus TWS kulaklıkların adı olabilir. Bu mantıklı ve markalaşma şirketin mevcut portföyüne çok uygun.

Ek olarak, XDA-Developers’taki insanlar yakın zamanda OxygenOS 11 beta sürümündeki markalamayı fark ettiler. OnePlus Buds Z, OnePlus 8T amiral gemisi ile birlikte çıkacak mı? sadece zaman söyleyebilir. Yakında daha fazla bilgiye sahip olacağız.

OnePlus Buds Z TWS Earbuds, OnePlus 8T ile Gelecek OnePlus Buds Z TWS Earbuds, OnePlus 8T ile Gelecek

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu