Tiktok Takipçi Satın Al

OnePlus 8 Tanıtım Videosu Yayınlandı!

OnePlus 8 resmi olarak 14 Nisan’da çevrimiçi bir etkinlikte duyurulacak. Tanıtılmadan hemen önce telefonun tanıtım videosu yayınlandı.

CEO Carl Pei geçtiğimiz günlerde OnePlus 8’in kamerasıyla çekilen bazı örnekleri paylaştı. OnePlus 8 için bir tanıtım videosu da çevrimiçi olarak paylaşıldı. OnePlus modelin tasarımını resmi olarak açıklamamış olsa da, video bize OnePlus 8’e bir bakış sunuyor!


Video, şirketin CEO’su OnePlus forumunda bir mesajın ardından gelecek olan OnePlus 8’in bazı tasarım özelliklerini açıkladı. Markanın telefonlarının yıllar boyunca bu noktaya kadar nasıl kökten değiştiğine dair bir geçiş mevcut.

Belirli bir özellik, OnePlus 8’in OnePlus 7 Pro’da kullanılanla aynı malzeme türü olan ‘Beşinci Nesil Mat Buzlu Cam’a sahip olacağı kesin, ancak bu geliştirilmiş bir versiyondur.

OnePlus 8 Tanıtım Videosu Yayınlandı!

Çizim ayrıca akıllı telefonun daha ince ve daha hafif bir yapıya sahip olacağını ve tutmayı kolaylaştırdığını gösteriyor. Sırt ayrıca önceki modellerde elde edilenlerden daha iyi bir bulanıklık etkisi olacak.

Videoda bazı çizimler ve ardından cihazın üst ve alt kenarlarını gösteren bir görüntüsü gösteriliyor. Kamera yönü atlandığı için video zaten çok fazla açığa çıkmıyor. Anten bandı, alt hoparlör ızgaraları ve USB-C bağlantı noktası, piyasaya sürülen ilk resmi render olan renderde görülebilir. Aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

OnePlus 8 video

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu