Tiktok Takipçi Satın Al

OnePlus Yeni Serisinin 5G’ye Hazır Olduğunu Doğruladı

OnePlus’ın bir sonraki serisi 4G telefonu duyurmasını bekliyorsanız, bu olmayacak. Yeni OnePlus serisi 5G desteği ile gelecek.

Resmi OnePlus Twitter hesabı, yaklaşan dizisinin 5G’ye hazır olacağını ve bu da en azından yaklaşan dizilimde yeni OnePlus 4G telefonu olmayacağı anlamına geldi.


OnePlus’ın önümüzdeki ay OnePlus 8 serisini duyurması bekleniyor . Hem OnePlus 8 hem de OnePlus 8 Pro, Qualcomm’un Snapdragon 865 olan işlemcisi tarafından desteklenecek. Pete Lau (@PeteLau) tarafından yapılan bir takip tweet’i bunu doğruladı.

Röportaj sırasında Lau, OnePlus’ın 5G’de “hepsi bir arada” olduğunu doğruladı ve yaklaşan OnePlus 8 ve OnePlus 8 Pro’nun her ikisi de 5G bağlantısına sahip olacak.

OnePlus Yeni Serisinin 5G'ye Hazır Olduğunu Doğruladı

Açıkçası, Lau yeni OnePlus 5G telefonlarının adıyla ne olacağını söylemedi. Şirket, gelecek planları hakkında inanılmaz derecede gizli, bu yüzden bu şaşırtıcı değil. Ancak, OnePlus’ın bir sonraki telefon serisinin normal ve Pro varyantını piyasaya süreceğinden eminiz ve büyük olasılıkla OnePlus 8 ailesi olarak bilinecekler.

iQOO, Snapdragon 865 işlemci tarafından desteklenen bir 4G telefona sahip olabileceğinizi gösterdi. Onun iQOO 3 Qualcomm’un amiral gemisi işlemciye sahip bir 4G sürümü var. Sunulan açıklama, cihazda 5G desteğinin devre dışı bırakılmış olmasıdır. 5G’nin henüz mevcut olmadığı pazarlara bir seçenek sunmak için diğer üreticilerin de aynı şeyi yapıp yapmayacağı hala görülüyor.

OnePlus 8 serisi sadece 5G desteği ile değil, aynı zamanda kablosuz şarj desteği olan ilk OnePlus telefonları olacak. Telefonlar ayrıca delik delikli 120Hz AMOLED ekranlarla gelecek.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu