Tiktok Takipçi Satın Al

OnePlus 8 Pro Geliyor!

OnePlus’ın 7T ve 7T Pro’yu piyasaya sürmesinden bu yana bir ay bile geçmedi. Ancak OnePlus 8’e ilk bakışımızı zaten gördük ve bugün Pro değişkenini görüyoruz.

Aşağıdaki renderleyicilerden görebileceğiniz gibi, OnePlus 8 Pro, OnePlus 7 Pro ve 7T Pro’da sahip olduğumuz çentiksiz bir ekran yerine bir delikli ekranla gelecek.


OnePlus 8 Pro, vanilya 8’den tamamen farklı görünmüyor, ancak daha yakından incelendikten sonra eklenen 3D ToF sensörünü ve arkasındaki kamera sensörlerini ve daha büyük bir kulaklığı destekleyen fark edebilirsiniz. OnePlus 8 Pro’nun üst çerçevesi de vanilya 8’den daha kalın görünüyor.

OnePlus 8 Pro Geliyor! OnePlus 8 Pro Geliyor! OnePlus 8 Pro Geliyor! OnePlus 8 Pro Geliyor!

OnePlus 8 Pro’daki düğmelerin, hoparlörün, USB-C portunun ve SIM kart yuvasının yerleştirme OnePlus 8 ile aynıdır, ancak akıllı telefon vanilya 8’den 0,7 mm daha kalındır. OnePlus 8’in ekranından 0.15 “daha büyük olan 6.65” ekranla geliyor.

Hem 8 hem de 8 Pro’daki ekranlarda yenileme hızı 90Hz olacaktır. Bu, geçen ay OnePlus’ın gelecekteki tüm akıllı telefonlarının 90Hz ekranlara sahip olacağını açıklamasından bu yana pek şaşırtıcı değil.

OnePlus 8 Pro Geliyor!

OnePlus, bu yıl mayıs ayında 7 ve 7 Pro’yu piyasaya sürdü ve önümüzdeki yıl aynı saatte 8 serisi açıklayacak gibi görünüyor. Bu 2020 OnePlus akıllı telefonla ilgili ayrıntılar az, ancak önümüzdeki haftalarda veya aylarda onlar hakkında daha fazla bilgi sahibi olmalıyız.

 

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu