OnePlus Yeni Cihaz Çıkarmaya Hazırlanıyor! - TeknoDiot.com

OnePlus Yeni Cihaz Çıkarmaya Hazırlanıyor!


OnePlus kısa süre önce OnePlus 7T ve OnePlus 7T Pro’yu tanıttı. Yaklaşan OnePlus 8 ve OnePlus 8 Pro’nun sızıntıları ve işleyicileri çoktan ortaya çıktı ve en son rapora göre, OnePlus OnePlus 8’in uygun bir sürümü üzerinde çalışıyor olabilir ve OnePlus 8 Lite olarak adlandırılabilir.

Sızıntılara göre, OnePlus 8 Lite’ın, alt kısmında göze çarpan bir çenesi ve kavisli arka camı bulunan düz ekranlı orta menzilli bir akıllı telefon olduğu söyleniyor. 7 Pro / 7T Pro modellerinin aksine, bu cihaz kavisli bir ekran ve ekran boyutu sunmayacak ve çözünürlük henüz bilinmiyor. İşleyiciler ayrıca, sağdaki alarm sürgüsünü ve güç düğmesini, sola açılan ses seviyesi tuşlarını, Type-C bağlantı noktasını ve hoparlörü de göstermektedir.

OnePlus Yeni Cihaz Çıkarmaya Hazırlanıyor!

Tasarım olarak dikdörtgen kamera modülüne yerleştirilmiş çift kamera kurulumunu ortaya koyuyor ve görüntülere göre, OnePlus 8 Lite ayrıca lazer otomatik odaklama ve uçuş süresi (ToF) sensörüne sahip olabilir ancak kameraların çözünürlüğü henüz bilinmiyor. Samsung Galaxy Note10 / Note10 + ‘ya benzer şekilde, OnePlus 8 Lite’ın ortalanmış bir ekran kamerasını da kullandığı söyleniyor ayrıca, 159.2 x 74 x 8.6 mm boyutunda olduğu söylenir.

Cihazın diğer özellikleri henüz bilinmiyor ve şirket orta seviye OnePlus X akıllı telefonunu bıraktıktan sonra OnePlus’ın OnePlus 8 Lite ile neler sunacağını görmek ilginç olmalı. Önümüzdeki günlerde daha fazla bilgi edinmeliyiz.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu