Tiktok Takipçi Satın Al

OnePlus Yeni Cihaz Çıkarmaya Hazırlanıyor!

OnePlus kısa süre önce OnePlus 7T ve OnePlus 7T Pro’yu tanıttı. Yaklaşan OnePlus 8 ve OnePlus 8 Pro’nun sızıntıları ve işleyicileri çoktan ortaya çıktı ve en son rapora göre, OnePlus OnePlus 8’in uygun bir sürümü üzerinde çalışıyor olabilir ve OnePlus 8 Lite olarak adlandırılabilir.

Sızıntılara göre, OnePlus 8 Lite’ın, alt kısmında göze çarpan bir çenesi ve kavisli arka camı bulunan düz ekranlı orta menzilli bir akıllı telefon olduğu söyleniyor. 7 Pro / 7T Pro modellerinin aksine, bu cihaz kavisli bir ekran ve ekran boyutu sunmayacak ve çözünürlük henüz bilinmiyor. İşleyiciler ayrıca, sağdaki alarm sürgüsünü ve güç düğmesini, sola açılan ses seviyesi tuşlarını, Type-C bağlantı noktasını ve hoparlörü de göstermektedir.

OnePlus Yeni Cihaz Çıkarmaya Hazırlanıyor!


Tasarım olarak dikdörtgen kamera modülüne yerleştirilmiş çift kamera kurulumunu ortaya koyuyor ve görüntülere göre, OnePlus 8 Lite ayrıca lazer otomatik odaklama ve uçuş süresi (ToF) sensörüne sahip olabilir ancak kameraların çözünürlüğü henüz bilinmiyor. Samsung Galaxy Note10 / Note10 + ‘ya benzer şekilde, OnePlus 8 Lite’ın ortalanmış bir ekran kamerasını da kullandığı söyleniyor ayrıca, 159.2 x 74 x 8.6 mm boyutunda olduğu söylenir.

Cihazın diğer özellikleri henüz bilinmiyor ve şirket orta seviye OnePlus X akıllı telefonunu bıraktıktan sonra OnePlus’ın OnePlus 8 Lite ile neler sunacağını görmek ilginç olmalı. Önümüzdeki günlerde daha fazla bilgi edinmeliyiz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu