Tiktok Takipçi Satın Al

OnePlus 8 Serisi 90 FPS’te Fornite Oynatabilecek

OnePlus ve Epic Games geçtiğimiz günlerde Fortnite’ı OnePlus 8 serisine 90 FPS’de getirecek yeni bir işbirliği duyurdu.

Bu işbirliği ile OnePlus 8 ve OnePlus 8 Pro modelleri, Fortnite oyununu 90 FPS’de çalıştıran ilk akıllı telefonlar olacaklar.


Çoğu Android telefon Fortnite’ı Xbox One ve PS4 sürümleriyle aynı olan maksimum 60 kare hızında çalıştırıyor. Nintendo oyun konsoluna gelince, Fortnite’ı maksimum 30 fps’de çalıştırıyor. iPhone XS, XS Max ve XR dahil olmak üzere çoğu Apple cihazı, oyunu saniyede 60 kare hızında çalıştırır. Bununla birlikte, iPad Pro, tabletin bilgisayar düzeyinde ultra yüksek yenileme hızı ekranı sayesinde oyunu saniyede maksimum 120 kare hızında çalıştırabilir.

OnePlus 8 Serisi 90 FPS'te Fornite Oynatabilecek

Ancak, OnePlus 8 serisinde daha yüksek kare hızlarının etkinleştirilmesi, varsayılan grafik ayarlarını “düşük kalite” olarak değiştirir. Bu, oyunun her açıdan en iyi performansı göstermeyeceği anlamına gelir. Tabii ki, Fortnite’ın PC versiyonu kare hızı açısından en esnektir, elbette, ne tür bir donanıma sahip olduğunuza bağlıdır.

Son olarak OnePlus ve Epic Games arasında kurulan özel bir ortaklık ile mümkün kılınmış durumda. Biliyorsunuz yeni telefonların ekranlarında yüksek yenileme hızı desteği bulunuyor. İlginç olarak 90 fps desteği 90 Hz ekrana sahip 7T ve 7T Pro modellerine verilmiyor. Bu durum birçok kullanıcıyı üzüyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu