2K Ekranlı OnePlus 7T Özellikleri Belli Oldu - TeknoDiot.com

2K Ekranlı OnePlus 7T Özellikleri Belli Oldu

Abone Ol 

OnePlus 7T özellikleri belli oldu! OnePlus 7T, üçlü arka kameralara sahip olacağını zaten biliyoruz, ancak yeni bir sızıntı, daha heyecan verici özelliklerin geldiğini ortaya koydu.

Hint kaynaklarında OnePlus 7T’nin özellikleri sızdırıldı. OnePlus 7T ve OnePlus 7 Pro, OnePlus 7 modelleri dünyanın geri kalanından önce 26 Eylül’de ilk olarak Hindistan’da duyurulacak.

OnePlus 7T’nin render görselleri, ekran tasarımının değişmeyeceğini zaten ortaya koymuştu. Dolayısıyla, OnePlus 6T gibi, OnePlus 7T’de su damlası çentiğine sahip olacak.

OnePlus 7T özellikleri

Ancak ekran çok farklı olduğu için görünüş aldatıcı olabilir. Sızıntıya göre, OnePlus 7T 2K Süper AMOLED ile gelecek ve dahası, OnePlus 7 Pro gibi 90Hz yenileme hızına sahip olacak. Çentiğin daha küçük olduğunu da ekliyor.

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

OnePlus 7T, Snapdragon 855 Plus tarafından gücünü alacak ve hem 8GB RAM hem de 128GB veya 256GB dahili depolama alanlı iki farklı modelde mevcut olacak. OnePlus 7T, 16MP ve 12MP ikincil kameralarla eşleştirilmiş 48MP birincil kameraya da sahip olacak.

2K Ekranlı OnePlus 7T Özellikleri Belli Oldu

Ne yazık ki, ikincil kameraların sahip olduğu lens türünden söz edilmiyor. Ön kamera bir 16MP sensördür ve telefon 960fps ağır çekim kaydını desteklemekte ve ayrıca geniş açılı videolar kaydeder (yani ikincil sensörlerden biri ultra açılı bir kameradır). Ayrıca Nightscape, büyük olasılıkla daha iyi çıktıya sahip yeni bir sürüm olacak.

Sızıntıya göre, OnePlus 7T‘nin biraz daha büyük bir pil kapasitesi alacağını da gösteriyor. OnePlus 7’nin 3700mAh pil kapasitesine göre 3800mAh ile gelecek gibi. Telefon Buzlu Gümüş ve Haze Mavi renklerinde mevcut olacak.

Göz atın:   WhatsApp Yeni Özelliğe Kavuştu!

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu