OnePlus 7, Üç Farklı Renk Seçenekleriyle Geliyor

OnePlus 7, yeni bir amiral gemi olma yolunda geliştirilmeye devam ediyor ve OnePlus 7 hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor.

OnePlus 6’nın geçen yıl Mayıs ayında duyurulmasından bu yana, OnePlus 7’nin bu yıl aynı tarihlerde tanıtılacağı tahmin ediliyor. Yaklaşan yeni OnePlus telefonunun sızdırılmış bir görünümü, arka tasarımını ve renk gradyan seçeneklerini ortaya çıkarmak için sızdırıldı.

Sızıntı yapan render, OnePlus 7’nin cihazın üst yarısında dikey olarak istiflenmiş üç kamera sensörüne sahip olacağını gösteriyor. Üçlü kamera kurulumunun altında bir LED flaş var. Altında şirketin logosu var.

OnePlus 7, Üç Farklı Renk Seçenekleriyle Geliyor Akıllı Telefon Haberleri

[sp-related style=”light” id=”39257″]

OnePlus 7 geliyor!

Görüntü aynı zamanda açılır bir selfie kameranın varlığını da ortaya koyuyor. Biz buna “kızaklı” kamera diyoruz. Telefonun arka panelinde parmak izi okuyucu yok. Bunun nedeni, OnePlus 6T telefonu gibi bir ekran parmak izi okuyucusu ile donatılmış olmasıdır. Kızaklı ön kameranın cihaza dahil edilmesi, en az bir ekrana sahip olacağı konusunda net bir hediye.

Snapdragon 855 yonga seti OnePlus 7 telefonuna güç veriyor olacak. Telefonun diğer özellikleri hakkında bilgi bulunmamaktadır. Ayrıca OnePlus 7 modeli siyah sarı, siyah mor ve mamgöbeği gri gibi üç renkli gradyan sürümünde sunulacağını göstermekte.


Etiketler

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı