Tiktok Takipçi Satın Al

OnePlus 7, Üç Farklı Renk Seçenekleriyle Geliyor

OnePlus 7, yeni bir amiral gemi olma yolunda geliştirilmeye devam ediyor ve OnePlus 7 hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor.

OnePlus 6’nın geçen yıl Mayıs ayında duyurulmasından bu yana, OnePlus 7’nin bu yıl aynı tarihlerde tanıtılacağı tahmin ediliyor. Yaklaşan yeni OnePlus telefonunun sızdırılmış bir görünümü, arka tasarımını ve renk gradyan seçeneklerini ortaya çıkarmak için sızdırıldı.


Sızıntı yapan render, OnePlus 7’nin cihazın üst yarısında dikey olarak istiflenmiş üç kamera sensörüne sahip olacağını gösteriyor. Üçlü kamera kurulumunun altında bir LED flaş var. Altında şirketin logosu var.

OnePlus 7, Üç Farklı Renk Seçenekleriyle Geliyor

[sp-related style=”light” id=”39257″]

OnePlus 7 geliyor!

Görüntü aynı zamanda açılır bir selfie kameranın varlığını da ortaya koyuyor. Biz buna “kızaklı” kamera diyoruz. Telefonun arka panelinde parmak izi okuyucu yok. Bunun nedeni, OnePlus 6T telefonu gibi bir ekran parmak izi okuyucusu ile donatılmış olmasıdır. Kızaklı ön kameranın cihaza dahil edilmesi, en az bir ekrana sahip olacağı konusunda net bir hediye.

Snapdragon 855 yonga seti OnePlus 7 telefonuna güç veriyor olacak. Telefonun diğer özellikleri hakkında bilgi bulunmamaktadır. Ayrıca OnePlus 7 modeli siyah sarı, siyah mor ve mamgöbeği gri gibi üç renkli gradyan sürümünde sunulacağını göstermekte.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu