Tiktok Takipçi Satın Al

OnePlus 7 Sızdırıldı!

OnePlus 7’nin kayar kapaklı bir telefon olabileceğini ortaya koyuldu. OnePlus 7 hakkında sızdırılan yeni görüntü OnePlus 7’nin çok az ekran çerçevesine sahip olabileceğini ve açılır bir selfie kamerasıyla geleceğini gösteriyor.

OnePlus 7 modelini sızdıran görüntüler, çerçevesiz bir ekrana sahip olduğunu ve ön kamerası olmadığını gösteriyor. Samsung, Galaxy S10 ‘un Infinity ekranı için trend belirlenirken, Samsung ve Huawei arasında birbirlerini yenmek için yoğun bir savaş yaşanıyor. OnePlus, kaydıraçlı bir kamera ile birlikte gelen OnePlus 7 ile görülebilecek diğerlerinden farklı kalmayı seçti.


OnePlus 7 olduğu düşünülen ve sızdırılan yeni OnePlus telefonunun ekranının dört taraftan da süper ince çerçevelerle çevrili olduğunu görmekteyiz. Üst çerçeve, öne bakan bir kamerayı barındırmak için çok dar.. Bu nedenle, telefonun açılır bir selfie kamerasıyla donatılması olasılığı vardır. Vivo’nun en son tanıttığı Vivo V15 Pro modelinde olduğu gibi OnePlus 7’de açılır modüler kamera görebiliriz.

Cihazın sağ kenarının üst kısmına doğru bir bir power butonu konumlandırılmış. Akıllı telefonun sol tarafında ses tuşu bulunur. Telefonun muhteşem çentiksiz önü çarpıcı bir ekran alanı sunacağını gösteriyor.

OnePlus 7 Sızdırıldı!

Yükseltilmiş kamera özelliği nispeten yenidir ve diğer akıllı telefon üreticileri tarafından fazla ilgi görmemiştir. Bu özellik, Vivo V15 Pro ve diğer üç modelle birlikte gelen Vivo tarafından oluşturuldu. Yakında diğer üreticilerin yetişmekte olduğunu görebiliriz. OnePlus 7’nin sızdırılmış görüntüleri bir hikaye anlatıyorsa, telefonun üstünde veya altında neredeyse hiç çerçeve olmayan eğri bir kenar ekrana sahip olduğunu söylemiştik.

Kesinlikle OnePlus 7’nin öne bakan bir kamerasının olmadığı ve Vivo NEX İkili Ekran Sürümü’ne benzeyen arka tarafında çift bir ekranla geldiği kesin. Ayrıca, akıllı telefonun Vivo NEX S veya Oppo Find X’e benzeyen yükselen bir kamerası olması ihtimali de mevcut. Sızan görüntülerde öne bakan bir kameranın olmaması durumunda, bunlar OnePlus 7 için iki olasılık olabilir. Bunlar henüz doğrulanmamış ve sadece bir aldatmaca olabilen sızıntılar olduğu için sonuca geçmek için henüz erkendir.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu