OnePlus 5 ve OnePlus 5T, OxygenOS 9.0.10 Güncellemesi Alıyor

OnePlus, akıllı telefonlarını güncelleme konusunda pazardaki en iyi şirketlerden biridir. OnePlus 5 ve OnePlus 5T, OxygenOS 9.0.10 güncellemesi almaya başladı.

Şirket, Google‘ın piyasaya sürülmesinden kısa bir süre sonra mevcut OnePlus 7 amiral gemileri için bir Android 10 güncellemesi yayınlamıştı.

Ardından, şirket OnePlus 6 serisi için güncellemeyi getirmek için hızla hareket etti. Şimdi, Android 10 için uygun olan son cihazlar OnePlus 5 ve OnePlus 5T modelleridir. OnePlus 5 güncellemesini alıyor ve ardından da OnePlus 5T modeli de alıyor.

OnePlus 5 ve OnePlus 5T için yeni güncelleme

OnePlus 5 ve OnePlus 5T sahiplerinin hala OxygenOS güncellemesi için birkaç ay beklemeleri gerekiyor. OnePlus, OxygenOS 9.0.10’u piyasaya sürüyor ancak sistem halen Android 9 Pie’a dayanıyor. Bu güncellemeyle ilgili ilginç olan şey, Aralık 2019 güvenlik düzeltme ekini paketlemesidir. Evet, Ocak 2020’deyiz, ancak OnePlus büyük Android güncellemelerini getirirken yıldız olsa da, aylık güvenlik yamalarını yayınlamakta başarısız oluyor.

OnePlus 5 ve OnePlus 5T, OxygenOS 9.0.10 Güncellemesi Alıyor

Yeni güvenlik yaması bir ay geride olsa da, OnePlus 5 / 5T‘nin daha önce olandan daha iyi – Ekim 2019 güvenlik yama seviyesi. Ayrıca, kullanıcılar adsız genel hata düzeltmelerinin yanı sıra sistem kararlılığında da iyileştirmeler bekleyebilirler.

Tahmin edebileceğiniz gibi, güncelleme aşamalı olarak yayılıyor. Bu yüzden birkaç ünite bugün 425MB güncellemesini alacak. Erken sürümde kritik bir sorun bulunmazsa, önümüzdeki günlerde daha geniş bir sunum gerçekleşecek. Son olarak bu tür ücretsiz Android oyunlar ve uygulamalar haberlerini kaçırmamak için Android haberleri kategorisini takip edebilirsiniz.

Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu