Tiktok Takipçi Satın Al

Ölümlü Dünya 2 Filminin Fragmanı Yayınlandı

Ölümlü Dünya 2 filminin fragmanı yayınlandı. Başlangıçta Disney Plus için geliştirilen, ancak sonunda sinemada gösterime giren devam filmi yakında izleyicilerle buluşacak.

Limonata ve Cinayet Süsü filmlerinin yönetmeni Ali Atay’ın yeni projesi olan Ölümlü Dünya 2, uzun süredir merakla bekleniyordu. Filmin senaryosunu Ali Atay, Ali Demirel ve Aziz Kedi üçlüsü birlikte yazdı. Serinin ilk filmi olan Ölümlü Dünya, 2018’de sinemalarda gösterime girdi ve 11 hafta boyunca vizyonda kalarak 7 milyon TL hasılat elde etti. Film, sinemada 585 bin 145 seyirci tarafından izlendi ve dijital platform gösterim hakları Netflix’e satıldı.


5 yılın ardından Ölümlü Dünya’nın ikinci filmiyle geri dönüyor. Mermer Ailesi’nin macerasını anlatan yapımın oyuncu kadrosunda Feyyaz Yiğit, Doğu Demirkol, Sarp Apak, Ahmet Mümtaz Taylan, İrem Sak, Alper Kul, Mehmet Özgür ve Giray Altınok gibi isimler yer alıyor.

Ölümlü Dünya 2 Fragman

Film, uluslararası bir suç örgütünün Türkiye’deki işlerini üstlenen Mermer Ailesi’nin çatışmalarını ve zorlu düşmanlarla olan mücadelesini ele alıyor. Yapımın yapımcılığını TAFF Pictures üstleniyor.

Ölümlü Dünya 2 Vizyon Tarihi

Disney Plus platformu için anlaşmaya varılan Ölümlü Dünya 2 filmi fragmanı yayınlandı. 1 Aralık 2023 tarihinde vizyona girecek olan film, izleyiciler tarafından merakla bekleniyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Tuğrul Gökçe Kızıl

Uluslararası ilişkiler bölümü öğrencisi. Teknoloji ve oyun tutkunu! Ayrıca LEGO yapar ve bozar...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu