TeknoDiot
     
     
     

La Casa de Papel 3. Sezon İçin Yeni Fragman Yayınlandı

La Casa de Papel 3. Sezon İçin Yeni Fragman Yayınlandı

Netflix‘in en popüler orjinal dizilerinden olan İspanya yapımı La Casa de Papel dizisinin 3.sezon fragmanı yayınlandı!

Evet hasretin bitmesine az kaldı. La Casa de Papelizleyicileri sabırsızlıkla bekliyordu. 3. Sezon’nun ilk resmi fragmanı yayınlandı.

Netflix‘in popüler dizisi La Casa de Papel‘in 3. sezonu devam edecek mi yoksa final mi yapacak? Sorusunun cevabı geçtiğimiz aylar içerisinde yetkililer tarafından açıklanmıştı ve La Casa De Papel 3. Sezon’da da Netflix’de yerini alacak. Sürekleyici senaryosu ile izleyenleri ekrana kitleyen yapım dünya çapında da oldukça sevildi.

La Casa de Papel 3. Sezon duyurusunun ilk tanıtım fragmanı Nisan ayında yayınlanmıştı. Netflix‘den 3.sezon için resmi fragmanına baktığımız zaman ise son sezonda ekibimiz tatile çıkmıştı ve artık tatik bitiyor ve aksiyon dolu serüven kaldığı yerden devam ediyor olacak.

La Casa de Papel 3. Sezon İçin Yeni Fragman Yayınlandı

Konusu nedir?

Profesör olarak adlandırılan bir suç dehası, tarihin en büyük soygununu yapmayı planlar. Amacı İspanya Kraliyet Darphanesine girmektir. Bunun için de işlerinde uzman olan 8 suçludan oluşan bir ekip kurar. Ekip, 5 aylık bir eğitim sürecinden geçer ve bu sürede her ihtimali hesaba katarak soygunu kusursuz bir hale getirirler. Artık her şey hazırdır. 8 kişi, rehineleri de yanlarına alarak kendilerini İspanya Kraliyet Darphanesine kitler fakat hiç hesaba katmadıkları olaylar gerçekleşir.

3. sezon ne zaman başlayacak?

La Casa de Papel‘in 3. sezonu 19 Temmuz 2019’da yalnızca Netflix’te izleyenlerle buluşuyor olacak.

La Casa de Papel 3. sezon fragmanı

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


La Casa De Papel 3. Sezon’da Neler Olacak?

Serhan Durgutlu

Disney + Klasik Marvel Animasyon Serisiyle Gelecek!

Hüseyin Ceylan

Titans Dizisi Fragmanı Yayınlandı!

Uğur Aydemir

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.