«
La Casa de Papel 3. Sezon İçin Yeni Fragman Yayınlandı Sinema Haberleri

Netflix‘in en popüler orjinal dizilerinden olan İspanya yapımı La Casa de Papel dizisinin 3.sezon fragmanı yayınlandı!

Evet hasretin bitmesine az kaldı. La Casa de Papelizleyicileri sabırsızlıkla bekliyordu. 3. Sezon’nun ilk resmi fragmanı yayınlandı.

Netflix‘in popüler dizisi La Casa de Papel‘in 3. sezonu devam edecek mi yoksa final mi yapacak? Sorusunun cevabı geçtiğimiz aylar içerisinde yetkililer tarafından açıklanmıştı ve La Casa De Papel 3. Sezon’da da Netflix’de yerini alacak. Sürekleyici senaryosu ile izleyenleri ekrana kitleyen yapım dünya çapında da oldukça sevildi.

La Casa de Papel 3. Sezon duyurusunun ilk tanıtım fragmanı Nisan ayında yayınlanmıştı. Netflix‘den 3.sezon için resmi fragmanına baktığımız zaman ise son sezonda ekibimiz tatile çıkmıştı ve artık tatik bitiyor ve aksiyon dolu serüven kaldığı yerden devam ediyor olacak.

La Casa de Papel 3. Sezon İçin Yeni Fragman Yayınlandı Sinema Haberleri

Konusu nedir?

Profesör olarak adlandırılan bir suç dehası, tarihin en büyük soygununu yapmayı planlar. Amacı İspanya Kraliyet Darphanesine girmektir. Bunun için de işlerinde uzman olan 8 suçludan oluşan bir ekip kurar. Ekip, 5 aylık bir eğitim sürecinden geçer ve bu sürede her ihtimali hesaba katarak soygunu kusursuz bir hale getirirler. Artık her şey hazırdır. 8 kişi, rehineleri de yanlarına alarak kendilerini İspanya Kraliyet Darphanesine kitler fakat hiç hesaba katmadıkları olaylar gerçekleşir.

3. sezon ne zaman başlayacak?

La Casa de Papel‘in 3. sezonu 19 Temmuz 2019’da yalnızca Netflix’te izleyenlerle buluşuyor olacak.

La Casa de Papel 3. sezon fragmanı


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *