Tiktok Takipçi Satın Al

Olips, Fire Flux Espor Takımını Destekleyecek

Türkiye’nin şeker markası Olips, ‘’Ferahlatan Olips Nefesi ile Harekete Geç’’ sloganıyla başlattığı etkinlikler kapsamında şimdi de Fire Flux Espor takımlarını destekleyecek.

Mondelēz International Türkiye’nin ferahlatıcı şeker pazarındaki lider ve yenilikçi markası Olips, “Ferahlatan Olips Nefesi ile Harekete Geç” sloganıyla başlattığı etkinlikler kapsamında bu yıl Fire Flux Esports kulübünün sponsoru oldu. Olips, ulusal turnuvaların yanı sıra uluslararası turnuvalarda da ülkemizi başarıyla temsil eden Fire Flux Esports kulübünün tüm takımlarının yeni forma sponsoru olarak yıl boyunca takım oyuncularını hem zihinsel hem de fiziksel olarak desteklemeyi hedefliyor.


Olips’in Türkiye’de gittikçe daha popüler olan esporun gelişimine katkı sağlamak hedefiyle yola çıktığını belirten Mondelēz International Türkiye Pazarlama Direktörü Bahadır Demir konuyla ilgili olarak şunları söyledi: “Espor, gençleri özellikle taktiksel düşünce ve hızlı refleks konularında geliştiren bir spor. Z jenerasyonunun yoğunlukta olduğu e-spor ve gaming ekosistemi bizim için gençlerle buluşacağımız önemli bir platform. Olips olarak biz de bu alandaki sponsorluklarımızla gençlerin ve geleceğin sporu olarak Espor’un Türkiye’deki gelişimine katkıda bulunmak istiyoruz. Bir önceki yıl Gaming Arena turnuvası sponsorluğumuzdan sonra bu yıl da esporun başarılı takımlarından Fire Flux Esports’a destek olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Kendilerini turnuvalarda gönülden destekliyor, başarılar diliyoruz.”

Türkiye’de espor ekosisteminin çok geniş bir izleyici kitlesine ulaşmasına rağmen halen gelişmekte olduğunu, Olips gibi tüketici markalarının bu alana yatırım yaparak esporu destekleme kararı almasının çok önemli olduğunu vurgulayan Fire Flux Genel Menajeri Kubilay Kösem, “Her iki taraf için de mutluluk verici bir anlaşmaya imza attık. Fire Flux Esports olarak her zaman en büyük başarıları hedefliyor, esporun zirvesinde yer almak için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Bu yolda bizlere inanan, daha büyük başarılar için yanımızda olan Olips markasını bütün formalarımızda taşıyacak olmaktan mutluluk duyacağız.” dedi.

2021 yılından bu yana e-spor ve gaming alanında kendine yeni bir alan açan Olips geçtiğimiz yıl Gaming Arena kampanyasıyla da ’Ferahlatan Olips Nefesi ile Harekete Geç’’ sloganını oyun dünyasına taşımış; İnteraktif Reklamcılık Derneği (IAB) tarafından 13.’sü düzenlenen MIXX Awards Türkiye 2022 Ödülleri’nde Oyunlar & Oyun içi Reklamlar kategorisinde Altın Ödül kazanmıştı.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu