NVIDIA'dan Yeni GPU Mimarisi Bekleniyor - TeknoDiot.com

NVIDIA’dan Yeni GPU Mimarisi Bekleniyor

Abone Ol 

NVIDIA, 2019 GPU Teknoloji Konferansını bugün saat 14.00’de(Pasifik zamanına)başlatacak. Şirketin “Volta” ve “Turing” den sonra yeni bir grafik mimarisini göstermesi ya da açığa çıkarması bekleniyor.

takipçi satın al
takipçi satın al

Bu mimari hakkında pek bir şey bilinmiyor ancak 7 nm silikon üretim süreci için tasarlanan ilk mimari olma olasılığı yüksek. Bu açılış, yeni GPU mimarisinin lansman döngüsünün en erken aşaması olabilir ancak daha sonra olmasa da şirketin RTX 20 serisi ve GTX 16 serisinin yakın zamanda piyasaya sürüldüğü göz önüne alındığında piyasa kullanılabilirliğini ancak 2019’un sonunda veya 2020’nin ortalarında görülebilecektir.

NVIDIA'dan Yeni GPU Mimarisi Bekleniyor

Göz atın:   NVIDIA Yeni Ekran Güncellemesini Yayınladı

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
teknodiot youtube
Oyuncu Ekipman İnceleme Videolarını Kaçırmayın!
Oyuncu Ekipman İnceleme
Videoları!
ABONE OL