Tiktok Takipçi Satın Al

NVIDIA Türkiye, Hem PC Toplayacak Hem Oyun Oynayacak

NVIDIA Türkiye, 6 – 10 Haziran 2018 tarihleri arasında CNR Expo Yeşilköy’de düzenlenen Games Week İstanbul’da oyunseverler ile buluşacak.

Phoenix standında gerçekleştirilecek GeForce Garage etkinliği kapsamında ModArtPC’den Levon Turac, katılımcılarla birlikte ASUS GeForce GTX 1080 ekran kartına sahip, içerisinde custom su soğutma ve el yapımı tasarımlar içeren yüksek performanslı oyun PC’si toplayacak. NVIDIA’nin PC modifikasyon ve overclock rehberi programı GeForce Garage’da toplanacak bilgisayarın diğer donanımları arasında ASUS Z370-F anakart, G.Skill 16 GB TridentZ DDR4 RGB RAM ve Intel I7 8700K işlemci bulunuyor.

[ilgiliicerik icerik_id=”18881″] [ilgiliicerik icerik_id=”18768″]

GeForce Garage etkinliğinin yanı sıra Team NVIDIA Türkiye yayıncılarından RaufBaba25, her gün saat 14:00-17.00 arasında NVIDIA GeForce TR Twitch kanalından canlı yayın açarak oyun oynayacak, alandan görüntüler paylaşacak ve GeForce Garage kapsamında toplanan bilgisayarı izleyicilerle buluşturacak. Team NVIDIA Türkiye Twitch ekibi takım lideri Mete Özbey (EasterGamersTV) de alanda ziyaretçilerle bir araya gelecek.

NVIDIA Türkiye, Hem PC Toplayacak Hem Oyun Oynayacak

NVIDIA’nın gaming alanında sevilen fenomenleri ve topluluğu bir çatı altında buluşturduğu bir yayın kanalı projesi olan Team NVIDIA, bir çok ülkede izleyicileriyle buluşmaya devam ediyor. NVIDIA Türkiye’nin Twitch kanalı üzerinden ulaşılabiliyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu