Tiktok Takipçi Satın Al

NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti Kutuları Kendini Gösterdi

GeForce GTX 1660 Ti, ekran kartlarına ait resimler sızmaya devam ediyor. GTX 1660 Ti’nin ne zaman tanıtılacağı henüz belli değil.

NVIDIA’nın SKU kutu tasarımı standardizasyonu sayesinde, kutunun ön yüzü, kartın gerçekten de “gölgelendiriciler” üzerinde durarak daha yeni “Turing” mimarisine dayandığını ortaya koyuyor. Bu, yeni mimari RTX teknolojisine dayanan CUDA çekirdeklerini gösterir. Ayrıca, 6 GB belleğin yeni GDDR6 standardını temel aldığına dair bir onay görüyoruz. Kutunun resimleri, bir perakendeciyi stoklamak için bu kutuyu açan bir kişi tarafından çekildiği anlaşılıyor.


Turing mimarisini uygun fiyata deneyimlemek isteyenler için Nvidia GeForce GTX 1660 Ti ekran kartı piyasaya çıkıyor. Perakende kutuları şimdiden internete düşmeye başladı. Sızan görseller birçok farklı ekran kartı üreten firmalara ait. GALAX, Evga ve Palit gibi firmaların NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti modellerine ait kutu görselleri Reddit üzerinden sızdırıldığının da altını çizelim.

NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti Kutuları Kendini Gösterdi

GeForce GTX 1660 Ti özellikleri

[sp-related style=”light” id=”35641″]

AMD’nin RX 580/590 modellerine karşı konumlandırılacak gibi görünüyor ancak ilerleyen dönemde, yaz ayları gibi çıkmasını beklediğimiz Navi hamlesi karşısında da Nvidia’yı temsil etmeye devam edecekler mi bilinmiyor.

NVIDIA’nın planları hakkında bilgi veren diğer detay ise 15 Şubat’ta satışa sunulması beklenen GTX 1660 Ti’ın 279$’dan satışa sunulması bekleniyorken. Mart ayının başlarında raflardaki yerini alacağı iddia edilen GTX 1660 ise 229$’lık fiyat etiketine sahip olacak. Son olarak GTX 1650’nin de mart ayının ortalarında satışa sunulabileceğinin de altını çizelim.

NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti Kutuları Kendini Gösterdi

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu