NVIDIA, DOOM Eternal İçin GeForce Game Ready Sürücüsü Yayınladı

NVIDIA, ekran kartı modellerinin birkaçını hedefleyen yeni bir GeForce grafik sürücüsünü sunuyor.

NVIDIA, ekran kartı modellerinin birkaçını hedefleyen yeni bir GeForce grafik sürücüsünü, yani DOOM Eternal için en son performans optimizasyonlarını, profilleri ve hata düzeltmelerini sağlamayı vaat eden 442.74 güncellemesini ve aynı zamanda Red Dead’de görülen siyah ekranı çözmeyi sunuyor.

Bununla birlikte, NVIDIA’nın güncellemesi Doom Eternal’ı oynarken hala titreyebilir, World of Warcraft: Battle for Azeroth ve aşağıdaki sürümlerde açıklandığı gibi bazı oyunlardaki diğer küçük sorunlar.

Uyumluluk açısından, 442.74 sürümü, Microsoft’un Windows 7, 8, 8.1 ve 10 işletim sistemlerinin 64 bit mimarisine uygun 4 indirilebilir paketten oluşur. Windows 10’un iki dosyası olduğunu unutmayın: bir Standart ve bir DCH yürütülebilir.

NVIDIA, DOOM Eternal İçin GeForce Game Ready Sürücüsü Yayınladı

Ayrıca, kullanılabilir tüm dosyalar hem masaüstü hem de dizüstü bilgisayar yapılandırmalarına uygulanabilir. Bununla birlikte, bu paketleri yukarıda belirtilenlerden farklı işletim sistemlerine kurmaya çalışmayın (ilk başta çalışıyor gibi görünse bile), çünkü bu çeşitli arızalara yol açabilir.

Bu nedenle, bu yeni sürümü uygulamak için, sistem yapılandırmanıza uygun yürütülebilir dosyayı kaydedin ve çalıştırın, yüklemenin çıkarılması için gereken tüm dosyaları bekleyin ve tam yükseltme için ekranda görüntülenen tüm talimatları izleyin.

Son olarak, bittikten sonra, tüm değişikliklerin düzgün bir şekilde yürürlüğe girmesine izin vermek için yeniden başlatma yapmak iyi bir fikir olacaktır. Ancak bu görev otomatik olarak istenmezse, istenmeyen sorunlardan kaçınmak için görevi manuel olarak gerçekleştirdiğinizden emin olun.

NVIDIA, DOOM Eternal İçin GeForce Game Ready Sürücüsü Yayınladı

Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Oyuncu Ekipman Çekilişi
10 KİŞİYE OYUNCU EKİPMANI HEDİYE EDİYORUZ!
10 KİŞİYE OYUNCU EKİPMANI HEDİYE!
ÇEKİLİŞE KATIL!