North’un Focals Akıllı Gözlükleri Artık Android Bildirimlerini Destekliyor - TeknoDiot.com

North’un Focals Akıllı Gözlükleri Artık Android Bildirimlerini Destekliyor

Abone Ol 

North, Android’ in Focals akıllı gözlüklerine bildirim işlemleri için yerel destek ekledi.

takipçi satın al
takipçi satın al

Yeni işlevselliği kullanarak, uygulama geliştiricilerin uygulamalarının bildirimlerine dahil ettiği tüm kısayollara erişebileceksiniz. Gmail uygulamasında e-postaların silinmesini veya arşivlenmesini, Twitter‘da tweet atma işlemlerini gerçekleştirebileceksiniz.

North’un Focals Akıllı Gözlükleri Artık Android Bildirimlerini Destekliyor

Bu özellik, daha önce Google Glass’ ta mevcut olan işlevlere benzer şekilde, telefonunuzu cebinizden çıkarmak zorunda kalmadan akıllı gözlüklerinize daha fazla güvenmenizi kolaylaştıracaktır. Ne yazık ki, yeni özellik şu an için yalnızca Android kullanıcıları tarafından kullanılabildiğinden, iOS‘ taki kötü uygulama desteği olan Focals ile ilgili en büyük sorunlarımızdan birine yardım edemiyoruz.

Yeni özelliği etkinleştirmek istiyorsanız, Focals uygulamasının “Denemeler” kısmına girerek bunu yapabilirsiniz. Etkinleştirildiğinde, genişletmek için bir bildirimi bir kez tıklatabilir ve ardından mevcut tüm işlemlere erişmek için yeniden seçebilirsiniz.

Göz atın:   Süper Ay'ın Görüntüleri!

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu