Nokia’nın Yeni Amiral Gemisi Ekran Altı Kamera ile Geliyor - TeknoDiot.com

Nokia’nın Yeni Amiral Gemisi Ekran Altı Kamera ile Geliyor

Abone Ol 

Nokia’nın yeni gelecek olan amiral gemisi modelinde ekran altı ön kameraya sahip olacak özelliklerle geliyor olabilir.

takipçi satın al
takipçi satın al

Nokia Anew‘in yakın tarihli bir tweet’i ( @nokia_anew ), HMD’nin yaklaşmakta olan amiral gemisi Nokia 9.2 PureView’a bir ekran altı selfie kamerası eklemeyi planladığını iddia ediyor.

Samsung, Xiaomi ve Oppo gibi diğer şirketler bir süredir bu kamera teknolojisi üzerinde çalışıyorlar. Ancak Nokia‘nın bir ekran altı ön kamera ile amiral gemisi cihazını piyasaya sürdüğünü duymak şaşırtıcı. Nokia Anew’den yakın zamanda yapılan bir başka tweet ise Nokia 9.2 PureView‘un bu yılın sonuna kadar ertelendiğini iddia ediyor.

Nokia 9.2 PureView, ekran altı kamera ile gelecek

Nokia Anew, Nokia sızıntılarını kaplamak için güvenilir bir kaynak olduğunu kanıtladı. Ve Nokia’nın bir sonraki amiral gemisini geciktirebileceğini duymak istemesek de, şirketin cihazda ekran altı kamera teknolojisini içerdiğini görmenin değerli bir değiş tokuş olacağını düşünüyoruz.

Göz atın:   Nokia 7 Plus Göründü

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
çekiliş
Gametech Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
TIKLA, KATIL!