Tiktok Takipçi Satın Al

HMD Global ile ​Qualcomm Arasında 5G Anlaşması

HMD Global ve Qualcomm 5G Çok Modlu Küresel Patent Lisans Anlaşması İmzaladı.

HMD Global’ın Nokia markalı cihazlara yönelik 4G ve 5G ticarileştirme planı hız kazanacak.


Qualcomm ve HMD Global rafından Nokia markası altında üretilip, pazarlanan cihazları kapsayan, dünya çapında doğrudan lisans anlaşmasına imza attığını duyurdu. Anlaşmaya göre Qualcomm, HMD Global’a 3G, 4G ve 5G tek modlu ve çok modlu cihazları tam şekilde geliştirmesi, üretmesi ve satması için patent lisansları verdi.

 

HMD Global ile ​Qualcomm Arasında 5G Anlaşması

Anlaşmayı değerlendiren HMD Global CEO’su Florian Seiche şunları söyledi:

“Her gün daha iyiye giden, gelişen telefonlar sunma isteğimiz bize yön veriyor. Bunun için, tüm dünyada sınıfının en iyisi iş ortaklarıyla yakın bir çalışma içindeyiz. Qualcomm ile yaptığımız iş birliği, pazara öncü yenilikler sunmamızı ve tüketicilere verdiğimiz sözü tutmamızı sağlıyor.”

Qualcomm’un, HMD Global ile uzun süreli bir teknoloji ilişkisine dayalı 3G, 4G ve 5G çok modlu lisans anlaşmaları imzalamaktan büyük memnuniyet duyduğunu belirten Qualcomm Başkan Yardımcısı ve Qualcomm Teknoloji Lisansları Departmanı Başkanı Alex Rogers, “5G’ye geçişin öncülüğünü yapan Qualcomm olarak, devrim yaratan 3G/4G/5G teknolojilerimizi HMD Global gibi orijinal malzeme üreticilerinin kullanımına sunmaktan ve tüm dünyada ilgi çeken ürünleri pazara çıkarmalarına destek olmaktan gurur duyuyoruz” dedi.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu