Nokia X71’in Özellikleri ve Tanıtım Tarihi Belli Oldu

HMD Global 2 Nisan’da Tayvan’da yeni Nokia X71 akıllı telefonunu tanıtacak bir etkinlik düzenleyecek.

Tayvan kaynaklı NCC listesinde TA-1167 modeliyle belgelendirildi ve Nokia 8.1’in seviyesinde olması beklendiğinden küresel pazarlar için Nokia 8.1 Plus olarak tanıtılabilir. Bazı söylentiler Nokia 6.2 olarak tanıtılacağını söylüyor. Nokia X71 olarak adlandırıldığınında altını çizelim.

Telefonun ekranında Galaxy S10 gibi ekrana gömülü ilk Nokia telefonu olması bekleniyor. İkinci derece 120 derece geniş açılı mercekle birlikte ZEISS optikli 48 megapiksel arka kamera ile geldiği söyleniyor.

Nokia X71'in Özellikleri ve Tanıtım Tarihi Belli Oldu Akıllı Telefon Haberleri Nokia Haberleri

Nokia X71 yolda

Daha önceki söylentiler, 6,22 inç Full HD + ekran, 3,5 mm kulaklık girişi, USB Tip-C bağlantı noktası ve altta çalışan hoparlörler ve akıllı telefon için geri bir cam ortaya çıkardı.

Nokia, aynı zamanda Tayvan için Nokia 9 PureView’i aynı tarihte sergileyecek. Gelecek salı günü resmi olarak görücüye çıkacak olan Nokia X71 modeli hakkında daha fazla detaya sahip olacağız.


Etiketler

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı