Tiktok Takipçi Satın Al

OnePlus 8 Pro Geekbench Test Sonuçları Ortaya Çıktı!

Çinli telefon üretici OnePlus önümüzdeki aylarda üç yeni cihazını tanıtması bekleniyor. Bu üç yeni cihazın OnePlus 8 Pro, Lite ve Standart model olmak üzere birbirinden farklı seviyelerde akıllı telefonlar olacak.

OnePlus, CES 2020 Etkinliğinde Concept One modelinin tanıtımı ile bütün dikkatleri üstüne çekmişti. Şirket önümüzdeki çeyrekte OnePlus 8 ailesinin yeni üyelerininde tanıtımını yaparak son zamanlarda yükselişini devam ettirmek istiyor.


Amiral gemisi serisinden birisi olan OnePlus 8 Pro Geekbench performans test sonuçları ortaya çıktı. Test sonuçlarına göre OnePlus 8 Pro işlemci gücünü Snapdragon 865 yonga setinden alacak.

OnePlus 8 Pro Geekbench Test Sonuçları Ortaya Çıktı!

Oneplus 8 Pro, 10 Ocak Cuma günü teste tabi tutuldu ve Geekbench’in veritabanında “GALILEI IN2023” model numarasıyla görünüyor. Cihaz 1,8 GHz hıza sahip 8 çekirdekli işlemciye 12 GB RAM eşlik edecek. OnePlus 8 Pro kutusundan çıkarken Android 10 İşletim sistemine de sahip olacak. Geekbench veritabanına baktığımız zaman cihazın şimdilik 12 GB RAM versiyonu gözüküyor ancak 8 GB ve 10 GB gibi versiyonlarında olmasını bekliyoruz.

Test sonuçlarını değerlendirecek olursak, OnePlus 8 Pro tekli çekirdek sonuçlarından 4296, çoklu çekirdek testinde ise 12.531 puan topladı. Her iki çekirdek testlerinden başarılı bir puan toplayan OnePlus 8 Pro eski versiyonu 7T Pro ile kıyaslama yapıldığı zaman ufak bir artış sağlamış gibi gözüküyor. 7T Pro’nun tekli çekirdekten 3406 çoklu çekirdek testinden ise 10.921 puan almıştı.

Son olarak daha fazla teknoloji haberi okumak isterseniz Teknoloji Haberleri kategorisin takip edebilirsiniz.

 

 

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu