Tiktok Takipçi Satın Al

Nokia Varlığını Genişletmek İstiyor!

Nokia, markasını akıllı telefonlarda ve akıllı saatlerde gördük, ancak şimdi şirket varlığını genişletmek istiyor.

Nokia‘nın akıllı telefonların ötesine geçmesine yardımcı olacak lisans dünyasından bir girişim olan Global Icons ile bir sözleşme imzaladı.


Şu anda, akıllı telefon markası, cihazlarını Nokia olarak araştırma, geliştirme, satma ve pazarlama haklarına sahip olan HMD Global‘e aittir. Whitings, ilk kez Fin telekom devi tarafından satın alınan şirket, ancak nihayetinde ilişki parçalandı ve şimdi kendi kendine çalışıyor; OZO Audio şimdi Oppo’daki AV departmanının bir ürünü.

Nokia Varlığını Genişletmek İstiyor!

Nokia, 4G ve 5G anten pazarında telekomünikasyon lideridir ve yeni nesil bağlantıların gelişmesiyle birlikte dronları ve diğer tüketici teknolojilerini ve yeniliklerini görebiliriz.

Global Icons Europe’un genel müdürü David Williams, lisans şirketinin “Nokia markalı ürünlerin deneyimini yaşama geçirmesine izin vereceğini” belirtti, bu nedenle her iki şirketin de ne düşündüğünü görmek için bekliyoruz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu