Tiktok Takipçi Satın Al

Nokia Power Earbuds 150 Saatlik Batarya Ömrüne Sahip Olacak!

HMD Global IFA 2019’da yeni çıkardığı ürünlere bir tanesini daha ekleyerek tanıttı. Bu ürün Nokia adı altında çıkardığı Nokia Power Earbuds 150 saatlik kullanım ömrüne sahipken IPX7 sertifikasına da sahip.

Nokia yeni telefonlarının yanı sıra HMD Global IFA 2019 için birkaç sürpriz duyurusunu daha yaptı. Şaşırtıcı pil ömrüyle birlikte suya dayanıklılık vaat eden şirket gerçek bir kablosuz kulaklık olan şık ve hafif bir tasarımı olan Nokia Power Earbuds’a merhaba deyin.

Her kulaklıkta 6 mm’lik grafen sürücüleri bulunan Nokia Power Earbuds Bluetooth 5.0 uyumludur ve telefonunuzun ses asistanına kolay erişim sağlar. Bunun yanı sıra, müziği veya sesini kontrol etmen için dokunmatik kontrolleri de var. IPX7 sertifikasına sahip olan Nokia Power Earbuds ve 1 m suda 30 dakikaya kadar hayatta kalabilirler bunun gibi minik bir kulaklık çifti için oldukça önemlidir.


 

Nokia Power Earbuds 150 Saatlik Batarya Ömrüne Sahip Olacak!

 

Her bir kulaklık 50 mAh batarya sahip olacak ve 5 saate kadar kullanım sağlayacaktır. Şarj çantası, Nokia’nın kulaklıklarını toplamda 30 kez şarj edebileceğini iddia ettiği. 3000 mAh batarya kapasitesi ile gelecek dolayısıyla kulaklığın kutusunda bulunan güçlü batarya 150 saatlik kullanım ömrü vaat ediyor. Nokia Power Earbuds kutusunda şarj için USB-C kullanması da gerçekten güzel ayrıntı.

Nokia Power Earbuds, Siyah Kömür ve Açık Gri olmak üzere iki renk seçeneğine sahiptir. 79 € (88 $) olarak fiyatlandırıldı ve Ekim ayından itibaren satışa sunulacak. Nokia cihazları sunan çoğu ülkeye geleceğinden emin olduğumuza rağmen, resmi bir satış tarihi veya kulaklıkların satışa başlayacağı ülkelerin bir listesini  almadık.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu