Nokia 7.1 Android 10 Güncellemesi Yayınlandı - TeknoDiot.com

Nokia 7.1 Android 10 Güncellemesi Yayınlandı

Abone Ol 

HMD Global sonra güncelleştirmeyi almak için bunu üçüncü Nokia telefonu yapan Nokia 7.1 akıllı telefon, Android 10 güncellemesini yayınlandı.

Ekim ayında Nokia 8.1 ve Nokia 9 PureView geçen hafta. Bu edilmiş başlattı Android Oreo çalıştıran geçen yıl ve var Android Pie güncellemesini hemen sonra.

Android 10, kullanıcılar için ek gizlilik ve güvenlik özelliklerinin yanı sıra Dark Theme, Smart Reply, Focus modu, özel ‘Privacy bölümünü’ ve daha fazlasını sunar.

Nokia 7.1 Android 10 güncellemesi V4.08B, Kasım ayında Android güvenlik düzeltme ekini de içeriyor. Şirket , Q1 2020 ve Q2 2020’de piyasaya sürülecek olan telefon yelpazesi için Android 10 güncellemesini onayladı.

  • Karanlık Mod – Gözünüze ovundu
  • Akıllı cevap – Önerilen işlemlerle daha fazla zaman kazanın
  • Hareket gezinmesi – Kaydırma ve çekme işlevi ile dolaşın
  • Gizlilik ve konum için ek kontroller
  • Google Güvenlik Düzeltme Eki (2019-11)

Nokia 7.1 Android 10 Güncellemesi Yayınlandı

Göz atın:   Uydu Telefonu Nedir? Akıllı Telefonlardan Farkı Nedir?

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu