Tiktok Takipçi Satın Al

Uygun Fiyatlı Yeni Nokia 3.4 Geliyor

Yakında tanıtılacak olan Nokia 3.4’ün bazı özellikleri sızdırıldı!

Bir zamanların efsane teknoloji şirketi Nokia uygun fiyatlı 3.4 modelini tanıtmaya hazırlanıyor. Art arda gelen telefon zamlarından sonra yüreklere az da olsa su serpen bir fiyatla çıkması bekleniyor. Nokia 3.4 özellikleri neler?


Nokia 3.4  kullanıcıların karşısına giriş seviyesinde bir akıllı telefon olarak çıkacak. Tanıtıma az bir süre kala özellikleri sızdırıldı öğrenilen bu özellikler genellikle büyük oranda doğru çıktığını söylemek mümkün.

Uygun Fiyatlı Yeni Nokia 3.4 Geliyor

Nokia 3.4’e ilk baktığımızda bizi 6.5 inç HD Plus bir ekran karşılıyor. Qualcomm tarafından yapılan Snapdragon 460 yonga işlemci barındırması bekleniyor. Arka tarafına baktığımda üçlü kamera sistemiyle donatıldığını görüyoruz.

Bu sistemin ana kamerası 13 MP çözünürlüğünde diğer kameralar ise 5 MP ve 2 MP kamerayla donatılması bekleniyor. Ayrıca hala eski girişten vazgeçemeyerek 3.5 mm jak girişi bulunacak. Gün boyu sizi idare edecek 4.000 mAh batarya kapasitesi olacağı söyleniyor.

Nokia 3.4 Ne zaman Tanıtılacak?

Uygun fiyatlı giriş seviyeli Nokia 3.4’ü farklı renk seçenekleriyle 4 Eylül tarihinde teknoloji severlerin karşısına çıkacak.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu