Tiktok Takipçi Satın Al

Nokia 2.3 Fiyatı Piyasaya Sürüldü!

HMD Global, 5 Aralık’ta Nokia ailesinin yeni bir üyesinin tanıtılması için bir etkinlik yapacağını duyurdu. Nokia 8.1’in geçen yıl 5 Aralık’ta piyasaya sürülmesi gerçeğine dayanarak lansmanın Nokia 8.2’ye yönelik olduğunu iddia ediyor ancak, haberlerde ortaya çıkan başka bir Nokia cihazı var ve bu da Nokia 2.3’ün fiyatını da ortaya koyuyor. Detaylar haberimizde…

Ayın başında telefon hakkında bilgiler sızdırıldı. Sızıntı, bir distribütörün veri tabanından geldi ve telefonun adını, model numarasını ve içerebileceği üç renk çeşidini ortaya çıkardı. Bugün, yeni bir sızıntı telefonun Şili’deki fiyatını ortaya koyuyor.


İlk olarak Nokia Power User tarafından bildirilen, bilinmeyen bir Şili mağazasından bir ekran görüntüsü, telefonun Kömür Siyahı Serisi listesini CLP ($) 97,378 fiyat etiketi ile yaklaşık 119 $ değerinde görünmektedir. Bu, ABD’de Nokia 2.2’nin 139 ABD dolarından daha ucuz.

Nokia 2.3 Fiyatı Piyasaya Sürüldü!

Yukarıdaki liste Kömür Siyahı Serisi içindir ancak telefonun resmi yoktur, bu yüzden neye benzediğini bilmiyoruz.

Nokia 2.3’ün 6.1 inçten daha az olmayan bir HD ekran ve 3920mAh batarya kapasitesi ile gelmesi bekleniyor. Ayrıca Bluetooth 5.0 olması bekleniyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu