Tiktok Takipçi Satın Al

Logitech’ten Yeni Zone Kablolu Kulaklık

Yeni Zone Kablolu Kulaklık ile evden çalışma hayatında verimliliği artırmak mümkün.

Son zamanlarda pek çok şirketin evden çalışma sistemine geçmesiyle birlikte çalışanların verimliliklerini koruma ihtiyacı belirgin şekilde arttı.


Video Konferans Sistemleri çözümlerini genişleten Logitech ’in, hem Microsoft Teams hem de Google Meet ve Google Voice sertifikalı yeni Zone Kablolu Kulaklığı, üretkenliğini artırmak isteyen çalışanlara büyük faydalar sağlıyor.

Arka plandaki sesi engelleyerek kusursuz bir deneyim sunan Yeni Zone Kablolu Kulaklıklar, özellikle evden çalıştığımız bu günlerde büyük bir ihtiyaç olan ofislerdeki sessiz çalışma ortamını karşılıyor. Son dönemde daha da popülerleşen Video Konferans Sistemleri kategorimizin insanların hayatını kolaylaştıran ürünlerle günbegün büyüdüğünü görmek bize mutluluk veriyor.

Logitech'ten Yeni Zone Kablolu Kulaklık

Konforlu ve eşsiz bir tasarıma sahip

Zone Kablolu Kulaklık, konforlu ve eşsiz tasarımıyla kullanıcıların dış seslerden rahatsız olmaması için tüm özelliklere sahip. Ayrıca çevirmeli susturma özelliği sayesinde kullanıcılar gerekli durumlarda kendilerini anında sessize alabiliyor.

Yeni Zone Kablolu Kulaklıkların Microsoft Teams sürümü benzersiz bir Teams UI ve in-line kontrol düğmesi içeriyor. Bu sayede tek ve uzun bir tıklamayla Microsoft Teams toplantısı başlatmak, Teams çağrısını cevaplamak veya Cortana ile ses becerilerini kullanmayı kolaylaştırmak mümkün oluyor. Üstelik Cisco Jabber ™, BlueJeans ve GoToMeeting gibi diğer popüler görüntülü arama uygulamalarıyla birlikte de tam uyum içerisinde çalışıyor.

Logitech'ten Yeni Zone Kablolu Kulaklık

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu