Tiktok Takipçi Satın Al

Noel Baba Kostümü, Tepkilerin Ardından Yakın Zamanda Battlefield 2042’ye Gelmeyecek

Dün Battlefield 2042 için bir sızıntı, çeşitli Noel temalı kozmetiklerin yolda olduğunu ortaya çıkardı. Bunların arasında Battlefield 2042’de Taret uzmanı olan Boris için bir Noel Baba görünümü vardı.

Bu sızıntıya verilen yanıt olumsuz oldu ve Battlefield topluluğunun çoğu, bu tür kozmetiklerin oyunun estetiğine uymadığını düşünüyor.


Sadece bir gün sonra ve geliştirici DICE bu karardan geri adım attı. Resmi Battlefield Direct Communications hesabında, sızdırılan kozmetiklerin tamamının bu tatilde eklenmeyeceğini belirten bir tweet zinciri yayınlandı. Buna, ekibin 2042’nin gelişimine atıfta bulunarak “başka öncelikleri” olduğu için karar verildi.

Şu An İçin Düşünülmüyor

Ayrı bir olay olarak, DICE’ın Battlefield 2042’ye bir Noel Baba kostümü yayınlaması çok önemli görünmeyebilir. Oyuncuların kullanmamayı seçebilecekleri eğlenceli bir kozmetik. Bununla birlikte, bu tatil temalı kozmetikler, birçok hayranı hayal kırıklığına uğratan daha büyük bir anlatıya dönüşüyor.

Çoğu kişi, Battlefield 2042’nin ideal bir durumda piyasaya sürülmediği konusunda hemfikir olacaktır . Çok fazla hata içeriyor, oyun modu çeşitliliği yok ve birçok hayal kırıklığı yaratan optimizasyon sorunu yaşıyor. Bunun ötesinde, geçmiş Battlefield oyunlarının temelini oluşturan birçok özelliği de kaçırıyor . Buna sunucu tarayıcısı, oyun içi skorbord ve ATV’ler gibi küçük ulaşım araçları gibi temel şeyler dahildir.

Birçok oyuncu hala onunla eğleniyor olsa da, 2042’nin her zaman o gerçek Battlefield deneyimini sunmadığına dair bir fikir birliği var . Serinin geleneksel olarak cesur askeri estetiğinden uzaklaşan bu gibi kozmetik ürünleri eklemek, bu bakış açısına sahip olanları daha mutlu etmeyecek.

DICE muhtemelen onlardan para kazanmayı amaçlayan uzmanları uygulamaya koydu. Overwatch’ın kahramanları, Warzone’un operatörleri ve Apex’in Efsaneleri gibi benzer modellerin başarılı olduğunu gördük. Ancak aynı model Battlefield için ideal değil . En azından, bazı ayarlamalar olmadan. Bunun için hala potansiyel var, ancak DICE bu yoldan gitmek istiyorsa, kozmetik türlerini yeniden gözden geçirmesi gerekebilir.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu