Tiktok Takipçi Satın Al

Noctua NH-D12L chromax.black Tower’ı Tanıttı

Noctua şirketi yeni hava soğutma sistemi olan chromax.black ürününü resmi olarak tanıttı. NH-D12L chromax.black modeli Noctua’nın giriş seviye soğutucularının siyah olan bir versiyonudur. Aralarında tek fark üreticinin artık bej ve kahverengi renklerden alternatif renklere geçiş aramasıdır diye düşünmekteyiz. Fan ve radyatör 120mm boyutlarında, titreşim önleyici pedler bulunduruyor. Bunun yanında kule tipi soğutucu olması sebebiyle  bağlantı araçlarıda bulunuyor. Bu ürünün eski versiyonlarına sahipseniz ve bu versiyona geçmek istiyorsanız görünüş olarak geçmenizi tavsiye edebilirim.

Ürünün soğutma performansı tek fan oluşuyla ve asimetrik tasarımıyla soğutmayı üst seviyede yapıyor. NH-D12L, AMD AM5/AM4 ve Intel LGA1851/1700/1200 işlemci modellerini destekliyor. Ürünün diğer bir güzelliği ise kullanım açısından anakart üzerinde ramlere herhangi bir teması bulunmuyor. Bazı ürünlerde ramlerle bitişik, üstüne çıkma gibi problemler görülebiliyor. Genel olarak bir değerlendirme yaparsak ürünün benzerlerine göre görünüş ve kullanım açısından çok iyi duruyor. Ülkemize geldiğinizde değerlendirebilirsiniz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu