Tiktok Takipçi Satın Al

Ünlü Otomobil Markası Logosunu Değiştirdi!

Japon otomobil markası Nissan, üç boyutlu amblemini düz, iki boyutlu bir logo ile değiştirerek BMW, MINI ve Volkswagen’e katıldı.

Nissan yeni logosu ile dikkatleri üzerine çekti. En son BMW, MINI ve Volkswagen gibi ünlü otomobil markaları üç boyutlu logolarını güncelleyerek daha düz ve sade logolar tercih etmişlerdi. Şimdi de Nissan yeni logosu ile karşımıza çıktı.


Yeni logo sade ve basit, blok satırlara sadeleştirildi. Yazı tipi de geliştirildi ve yazı daha temiz bir estetik sunarak daha fazla boşluk yaratacak şekilde uzatıldı. Nissan, yeni logosunu elektrikli Ariya SUV’de piyasaya sürdü ve markanın gelecekteki tüm elektrikli araçlarının tasarımının aydınlatılmış bir versiyonu olacak.

Bir önceki logo üç yıl sürdü, 2017 yılında Nissan’ın küresel tasarım Alfonso Albaisa’nın kıdemli başkan yardımcısı tarafından başlatıldı. Albaisa, Tsutomu Matsuo liderliğindeki bir tasarım ekibi kurdu ve şirketin marka kimliğini “ince, hafif ve esnek” bir şeye güncelledi.

İşte Yeni Nissan Logosu

Ünlü Otomobil Markası Logosunu Değiştirdi!

İlgili Makaleler

Nissan’ın yaklaşmakta olan tüm elektrikli modeller üzerindeki logosunu aydınlatma ihtiyacı, takıma ek olarak, aydınlatıldığında “keskin” bir son oluşturmak için amblemin ana hatlarının kalınlığını doğru bir şekilde değerlendirmek de dahil olmak üzere teknik zorluklarla karşılaştı. hükümet düzenlemeleri ile.

Japonya merkezli üreticinin yeni logosu Temmuz ayının sonuna doğru bütün platformlarda görülmeye başlanacak. Yeni logo için esinlenilen sihirli sözcükler ise “tutkulu ol, yenilikçi ol ve rakip ol” şeklinde.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu