Nintendo Switch'ten Oyuncularını Sevindirecek Haber! - TeknoDiot.com

Nintendo Switch’ten Oyuncularını Sevindirecek Haber!

Abone Ol 

Nintendo Switch bazen oyuncularına oynamak istedikleri oyunların deneme sürümünü cömertçe sunuyor.

takipçi satın al
takipçi satın al

Ancak, bu denemeler oyunda yeterince fazla bir şey yapamayacağınız anlamına gelmesine rağmen ve oldukça sınırlı olması için oyunda neler bekleyeceğiniz konusunda size yeterince iyi bir fikir vermesi gerektiği düşüncesindedir. Daha kapsamlı bir deneyim edinmek için oyunun tadını tam olarak çıkarmak isterseniz, sizin için bu bir şans demektir. Bunun nedeni, Nintendo Switch Online aboneleri için onlara Mario Tennis Aces oyununun tam deneme sürümünü sunacaklarını duyurmasıyla ortaya çıktı. Bu yüzden satın almak isteyip istemediğinize karar vermeden önce oyunu bütünüyle oynayabileceğiniz anlamına gelmektedir

Denemenin 7 Ağustos’tan 13 Ağustos’a kadar geçerli olduğunu ve böylece oyuncuların tadını çıkarmak için yaklaşık bir hafta süreceğini unutmayın. Yine de almaya karar verirseniz, Nintendo da oyunun 7 Ağustos’tan 20 Ağustos’a kadar %33 indirim ile alınabileceğini onayladı, bu yüzden daha ucuza alabileceksiniz. Bu denemelerin tüm oyunlar için olmadığını belirtmeliyiz. Şimdiye kadar Nintendo bunu şimdilik Mario Tennis Aces ile deniyor, ancak gelecekte daha fazla oyunlarda deneme sürümü yayınlanmasını göreceğimizi hayal ediyoruz.

Göz atın:   Disney Temalı Nintendo Switch

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
teknodiot youtube
Oyuncu Ekipman İnceleme Videolarını Kaçırmayın!
Oyuncu Ekipman İnceleme
Videoları!
ABONE OL