«
Nintendo Switch Online Hizmetini Genişletebilir Oyun Haberleri

Nintendo’nun Çevrimiçi Anahtar servisine abone olmanın getirdiği avantajlardan biri, oyunculara Geçiş konsolunda tekrar oynatılabilecek eski NES oyunları koleksiyonuna erişim sağlamasıdır.

Bununla birlikte, Nintendo’nun konsol tarihinin sadece NES’ten daha fazla olduğu göz önüne alındığında, bazılarının bunun daha fazla konsolu kapsayacak şekilde genişletilip genişletilemeyeceğini merak ediliyor.

İyi haber şu ki, olabilecek bir ihtimal var. Nintendo’nun yatırımcı soru-cevap oturumu sırasında Nintendo’ya çevrimiçi hizmetini genişletmesi istendi ve bu soruya yanıt olarak şirket NES oyunlarını genişletmek istediklerini söyledi. Bu, Nintendo’nun diğer eski konsolları araştırdıklarını ima ettiği yönündeki spekülasyonlara yol açtı.

Game Informer’ın işaret ettiği gibi, birkaç ay önce Switch’teki NES oyunlarında, SNES oyunlarında da ima edilen bazı referansların bulunduğu bazı veri madenciliği yapıldı. Nintendo henüz bir şeyi resmen onaylamadı.

Nintendo’nun eski konsollarından oyunları kapsayabileceğini, özellikle de kaçının oyuncuların çok sevdiği olduğu düşünüldüğünde mantıklı gelse de, bu tam olarak ne zaman olacağı belli. Bu arada, belki de henüz umutlarını uyandırmamak en iyisidir.

 


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *