TeknoDiot
     
     
     

Nintendo Switch Online Hizmetini Genişletebilir

Nintendo Switch Online Hizmetini Genişletebilir

Nintendo’nun Çevrimiçi Anahtar servisine abone olmanın getirdiği avantajlardan biri, oyunculara Geçiş konsolunda tekrar oynatılabilecek eski NES oyunları koleksiyonuna erişim sağlamasıdır.

Bununla birlikte, Nintendo’nun konsol tarihinin sadece NES’ten daha fazla olduğu göz önüne alındığında, bazılarının bunun daha fazla konsolu kapsayacak şekilde genişletilip genişletilemeyeceğini merak ediliyor.

İyi haber şu ki, olabilecek bir ihtimal var. Nintendo’nun yatırımcı soru-cevap oturumu sırasında Nintendo’ya çevrimiçi hizmetini genişletmesi istendi ve bu soruya yanıt olarak şirket NES oyunlarını genişletmek istediklerini söyledi. Bu, Nintendo’nun diğer eski konsolları araştırdıklarını ima ettiği yönündeki spekülasyonlara yol açtı.

Game Informer’ın işaret ettiği gibi, birkaç ay önce Switch’teki NES oyunlarında, SNES oyunlarında da ima edilen bazı referansların bulunduğu bazı veri madenciliği yapıldı. Nintendo henüz bir şeyi resmen onaylamadı.

Nintendo’nun eski konsollarından oyunları kapsayabileceğini, özellikle de kaçının oyuncuların çok sevdiği olduğu düşünüldüğünde mantıklı gelse de, bu tam olarak ne zaman olacağı belli. Bu arada, belki de henüz umutlarını uyandırmamak en iyisidir.

 

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


CS:GO e-Spor Takımı Space Soldiers Dağıldı!

Buğra Noyan

Cinsel Saldırıyla Suçlanan Cristiano Ronaldo, FIFA 19’un Kapaklarından Silindi

Buğra Noyan

PUBG 24 Ekim Güncelleme Notları

Serhan Durgutlu

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.