Tiktok Takipçi Satın Al

Ünlü Yayıncı Twitch’e Geri Dönüyor!

Twitch’in önemli isimlerinden olan ancak uzun zamandır farklı platformda olan efsanevi yayıncı Ninja geri dönüyor.

Ninja, uzun yıllara dayanan bir anlaşma ile birlikte resmi olarak Twitch’e geri döndü. Devam eden salgın dışında bile bir yıl geçirmiş olan Tyler “Ninja” Blevins için bir başka büyük hamle.


Geçen Ağustos ayında Twitch’ten Mixer ile özel bir anlaşma yapmak için ayrılmıştı. Facebook Gaming’in artıkları ile inşa edilen Mixer platformu çok fazla dayanamadı ve geçtiğimiz Haziran ayında kapanmıştı.

Bu kapanışın ardından Ninja’da Twitch ile sözleşme imzalayarak uzun vadeli olarak geri döndü. Ninja, geçtiğimiz ağustos ayında ise Mixer yıkıntısından çok az hasarla kurtulabilen şanslı azınlıktan biri olmuş. Ninja, Mixer ile tam yedi rakamlı bir ücret karşılığında Mixer’e geçmişti. Bu kapanışın ardından Twitch ile yeni bir sözleşme imzaladı.

Ünlü Yayıncı Twitch’e Geri Dönüyor!

Twitch ile Uzun Vadeli Anlaşma

Ninja: Yeni bir bölüm, sadece @Twitch’te. tweeti attı.

Ninja’nın gidişinin ardından kanalı pek de iyi idare edilememiş ve kanaldan yetişkin içerikler yayınlanmıştı. Öte yandan Blevins’in de yayıncılık alanında pek çok kişiye göre en akılda kalıcı figür olduğunu göz önüne alırsak yeni sözleşme alması hiç de şaşırtıcı olmayacaktır. Twitch’in eski yüzlerinden olan yayıncı, bir kez daha sitenin en çok izlenenlerinden olacaktır

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu