Tiktok Takipçi Satın Al

Ninja Adidas İle Anlaşma İmzalayan İlk Profesyonel Oyuncu Oldu!

Spor markalarıyla yapılan marka anlaşmaları söz konusu olduğunda, bu anlaşmaların ürünlerini kullanabilecek daha geleneksel sporcularla imzalanacağı anlaşılıyor. Bununla birlikte bir sporcunun tanımı profesyonel oyuncuların da bu kategoriye girdiği günlerde değişmeye başlıyor.

Öyle görünüyor ki profesyonel oyuncu Ninja, şimdiye kadarki en büyük fırsatlarından biri olabileceğini ve bunun da Adidas’la anlaşma imzaladı. Aynı zamanda Ninja’yı şirketin imzaladığı ilk profesyonel oyuncu yaptı. Engadget’a konuşan Adidas, Ninja ile olan anlaşmanın, şirketin oyun kültürüne olan bağlılığını ve desteğini gösterme şekli olduğunu ve “kendi alanında mükemmelleşmeye kendini adayan yaratıcıları desteklediğini” söylüyor.


Ninja Adidas İle Anlaşma İmzalayan İlk Profesyonel Oyuncu Oldu!

Adidas, dünyadaki oyuncuları desteklemenin bir yolunu bulmayı planladıklarını iddia etmeye devam ediyor, ancak tam olarak nasıl görüneceklerini görmeye devam edecekler. Bilinmeyenler için, Ninja, Fortnite Battle Royale oyununu oynadığı için son zamanlarda daha üretken oyunculardan biri.

Son zamanlarda profesyonel oyun oyuncuları yalnızca Microsoft’un Mixer platformunda yayın yapmak için Twitch’i çekti. Ayrıca görünüşe göre kendi oyuncak hattına sahip ve oyunları oynamak için 1 milyon dolara kadar para ödendiği söyleniyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu