Ninja Adidas İle Anlaşma İmzalayan İlk Profesyonel Oyuncu Oldu! - TeknoDiot.com

Ninja Adidas İle Anlaşma İmzalayan İlk Profesyonel Oyuncu Oldu!

Abone Ol 

Spor markalarıyla yapılan marka anlaşmaları söz konusu olduğunda, bu anlaşmaların ürünlerini kullanabilecek daha geleneksel sporcularla imzalanacağı anlaşılıyor. Bununla birlikte bir sporcunun tanımı profesyonel oyuncuların da bu kategoriye girdiği günlerde değişmeye başlıyor.

takipçi satın al
takipçi satın al

Öyle görünüyor ki profesyonel oyuncu Ninja, şimdiye kadarki en büyük fırsatlarından biri olabileceğini ve bunun da Adidas’la anlaşma imzaladı. Aynı zamanda Ninja’yı şirketin imzaladığı ilk profesyonel oyuncu yaptı. Engadget’a konuşan Adidas, Ninja ile olan anlaşmanın, şirketin oyun kültürüne olan bağlılığını ve desteğini gösterme şekli olduğunu ve “kendi alanında mükemmelleşmeye kendini adayan yaratıcıları desteklediğini” söylüyor.

Ninja Adidas İle Anlaşma İmzalayan İlk Profesyonel Oyuncu Oldu!

Adidas, dünyadaki oyuncuları desteklemenin bir yolunu bulmayı planladıklarını iddia etmeye devam ediyor, ancak tam olarak nasıl görüneceklerini görmeye devam edecekler. Bilinmeyenler için, Ninja, Fortnite Battle Royale oyununu oynadığı için son zamanlarda daha üretken oyunculardan biri.

Son zamanlarda profesyonel oyun oyuncuları yalnızca Microsoft’un Mixer platformunda yayın yapmak için Twitch’i çekti. Ayrıca görünüşe göre kendi oyuncak hattına sahip ve oyunları oynamak için 1 milyon dolara kadar para ödendiği söyleniyor.

Göz atın:   eSporda Bir İlk ADIDAS Fifa eWord Cup Top Sponsoru Oldu

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
çekiliş
Gametech Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
TIKLA, KATIL!