Netflix’ten Fatih Sultan Mehmet Hikayeli Dizi Geliyor!

Netflix’ten Fatih Sultan Mehmet Hikayeli Dizi Geliyor!

Abone Ol 

Netflix’ten Fatih Sultan Mehmet’in hayatını konu alan Osmanlı dizisi geliyor. Dizinin ismi Ottoman Rising (Osmanlu Yükseliyor).

takipçi satın al
takipçi satın al

STXtv ve Karga Seven Pictures ortaklığımdan hazırlanacak olan Osmanlı dizisi, popüler çevrim için dizi platformlarından olan Netflix üzerinden yayımlanacak.

[sp-related style=”dark” id=”31800″]

Fatih Sultan Mehmet’in doğumundan itibaren Osmanlı İmparatorluğunun en büyük hükümdarlarından biri olana kadar geçen dikkat çekici yaşam hikayesini ele alacaklar.

Netflix’ten Fatih Sultan Mehmet Hikayeli Dizi Geliyor!

[sp-related style=”dark” id=”30640″]

Sarah Wetherbee, Kelly McPherson ve Emre Şahin’in yapımcılığını üstlendiği dizinin Netflix’te ilk yayın hakları Türkiye ve Çin’de bulunuyor. Dizinin çekimlerinin ne zaman başlayacağı hakkında henüz bir bilgi yok.

 

Göz atın:   Captain Marvel 2, Vizyon Tarihi ile İlgili Yeni Gelişme!

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
teknodiot youtube
Oyuncu Ekipman İnceleme Videolarını Kaçırmayın!
Oyuncu Ekipman İnceleme
Videoları!
ABONE OL