Tiktok Takipçi Satın Al

Netflix ve Spotify Hesaplarını Uygun Fiyata Almak İster misiniz?

Oyun oynamayı, müzik dinlemeyi ve dizi/film izlemeyi sevenlerin dikkatini çekeceği servis elbette Steam, Spotify ve Netflix elbette.

Sizlerde Steam’de oyun alarak oyun oynamayı, Spotify hesabı açarak Premium müzik dinleme keyfini veya da Netflix’de orjinal içerikler izlemek isteyebilirsiniz.


Bu hususta yardımınıza internethesaplari.com isimli web sitesi koşuyor. Bilmeyenler için özetle bu saydığımız servisler tam olarak nedir hemen kısaca anlatalım.

Netflix film-dizi yapımcılığı ve dağıtımı alanında iştigal eden Amerika kökenli kuruluştur. 1997 yılında Kaliforniya’da Reed Hastings ve Marc Randolph tarafından kuruldu. İnternet üzerinden gerçek zamanlı veri akışı ve video-on-demand ile posta yoluyla DVD dağıtımı alanlarında uzmanlaştı.

Spotify ise İsveçli bir müzik veri akışı ve podcast servisi olup aralarında Sony, EMI, Warner Müzik Grubu, The Orchard ve Universal’in de bulunduğu bir dizi seçkin bağımsız plak şirketlerinden seçilmiş müziklerin sınırsızca dinlenmesine izin vermektedir.

Son olarak Steam’den bahsedelim Steam, Valve Corporation tarafından geliştirilen, dijital çok oyunculu oynanış ve iletişim sunan platformdur. Oyunların geniş çapta dağıtımı ve onlarla ilgili çoklu ortamların tamamen internet üzerinden yayılımı için kullanılmaktadır.

Netflix ve Spotify Hesaplarını Uygun Fiyata Almak İster misiniz?

Hesapları uygun fiyata satın alın!

internethesaplari.com adresinde Netflix, Steam ve Spotify hesaplarını çok uygun fiyata satın alabiliyorsunuz. Netflix satın alabiliyor olmanız orjinal içerikleri rahatça izlemenize yarayacaktır. Netflix hesapları internethesaplari.com adresinde Netflix hesapları ultra HD olan tam pakettir, yani en üst paketlerdir.

Aylık olarak Netflix üst paketlerini 5 TL karşılığında alabiliyorsunuz. Steam platformunda son zamanlarda oyuncular tarafından kullanılan Steam random key alabiliyorsunuz. Yine Steam random key fiyatlarını da uygun fiyata alabiliyorsunuz. Steam random key fiyatları ise 1adet 1 TL olduğunu söylelim.

Müzik severlerin hoşuna gideceği Spotify platformu içinde hesap satışı mevcuttur. Yine internethesaplari.com üzerinde uygun fiyata Spotify almak mümkün! Üç aylık Spotify hesabı ise 7.50 TL ile müşterilerle buluşturan internethesaplari.com sitesi üzerinden güvenilir şekilde hesap alımlarınızı yapabilmek pek hala mümkün.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu