Tiktok Takipçi Satın Al

Netflix, Uyku Zamanlayıcısı Özelliği Ekliyor Olabilir

Netflix'te uykuya dalmayı sever misin? Bu olası yeni özellik sizin için mükemmeldir.

Netflix uyku özelliği geliyor. Siz uykuya dalarken Netflix izlemeyi seven bir insansanız, potansiyel yeni bir özellik önünüze çıkabilir. Netflix’i belirli bir süre geçtikten sonra otomatik olarak kapatabilecek bir zamanlayıcı ayarlama yeteneğidir.

Bu haber , uygulamaların kaynak kodlarına düzenli olarak bakan XDA’dan geliyor. Netflix, Android’de 7.82.1 sürümüne güncellendi ve site ne bulabileceğini görmek için hızlı bir şekilde içeri girdi.


En son sürümde, uygulamanın kaynaklarında yeni bir dize var:

<string name = “sleep_timer_button”> Zamanlayıcı </string>

Netflix Uyku Zamanlayıcısı Özelliği

Bu, XDA’nın bir uyku zamanlayıcı özelliğiyle ilgili olarak bulabildiği her şeydir. Site, düzenler veya resimler gibi herhangi bir varlığı veya ilişkili kodu ortaya çıkarmadı.

Bu nedenle, şimdilik tek yapabileceğimiz, Netflix’in “uyku zamanlayıcısı” adlı bir düğmeyle neyi amaçladığını tahmin etmek. Bariz sonuç, özelliğin Netflix’in oynatmayı durdurmasını istediğinizde bir zamanlayıcı ayarlamanıza izin vermesidir.

Birçok kişi Netflix açıkken uykuya dalmayı sever, ancak gece boyunca oynamaya devam ederken saatinizin ilerlemesini takip etmek zor olabilir. Bu özellik bu sorunu çözecektir.

Netflix, Uyku Zamanlayıcısı Özelliği Ekliyor Olabilir

Ancak, bu keşfin, özelliğin Netflix’e geleceğini garanti etmediğini unutmamak önemlidir. APK üzerinde çalışmak, gelecekte uygulanacak özellikleri ortaya çıkarabilirken, hala test edilmekte olan ve genel kullanıma sunulmayan özellikleri eşit şekilde gösterir.

Bu nedenle, uyku zamanlayıcısı özelliği asla gün ışığını göremeyebilir. Alternatif olarak, bir süre için mevcut olmayabilir – ve onunla ilgili diğer varlıkların eksikliği düşünüldüğünde, bu kesin görünüyor.

Şu anda, herhangi bir video oynatıcı kontrolünü kullanmadan bir dizinin iki bölümünü arka arkaya izlerseniz, Netflix hala orada olup olmadığınızı ve izlediğinizi kontrol edecektir.

Bu sadece bir dizinin sezonunda yerinizi kaybetmenize engel olmakla kalmaz, aynı zamanda internet verilerinizin israfını da en aza indirir.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu