Hadi 2019'a Tüm Rekorları Kırarak Girdi
TeknoDiot.com
 
  

Hadi 2019’a Tüm Rekorları Kırarak Girdi

Hadi 2019'a Tüm Rekorları Kırarak Girdi

Yılbaşı gecesi Hadi’si 1.2 milyon katılımla rekor kırdı. Türkiye’nin heyecanı, eğlencesi ve ödülü bol canlı bilgi yarışması Hadi’de yılbaşı gecesinin kazananları belli oldu.

1.2 milyon kişinin katılımıyla rekor yarışmacı sayısına ulaşan Hadi, 2019’a saatler kala Türkiye’yi yine soluksuz bıraktı. Yılbaşı gecesi Hadi’nin 201 bin 900 TL’lik rekor para ödülü ve 201.900 GB cepten interneti 33 bin 653 kişi kazandı. Hadi kendi rekorunu kırarak, Türkiye’de mobil uygulama üzerinden şimdiye kadar dağıtılan en yüksek para ödülünü verdi.

[sp-related style=”light” id=”34390″]

Türkiye’nin en çok kazandıran fenomen bilgi yarışması Hadi, müthiş ödülleriyle yılbaşı gecesinin heyecanını kat be kat artırdı. Yılbaşına özel Hadi’de hem katılım hem de ödül rekoru kırıldı. Mobil uygulamalar üzerinden yapılan yarışmalarda şimdiye kadar dağıtılan en yüksek ödül olan 201 bin 900 TL, 33 bin 653 yarışmacı tarafından kazanıldı.

Murat Dalkılıç’ın konuk olduğu, Müge Boz’un ve Merve Toy’un birlikte sunumuyla gerçekleşen yarışmada 1.2 milyon Hadi’ciden, son soruya 107 bin 480 kişi ulaşmayı başardı. Finalde sorulan ‘Yeni yılda bolca seyahat etmeyi dileyenlerin 31 Aralık gecesi sokaklarda boş valizle dolaştığı ülke neresidir?’ sorusuna ‘Kolombiya’ doğru yanıtını veren 33 bin 653 yarışmacı, yılbaşı gecesine özel para ödülü 201 bin 900 TL’yi paylaştı. Ayrıca 201.900 GB’lık cepten internete erişim hakkı da kazananlara dağıtıldı.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Türk Telekom Abonelerini 1 Ocak’ta Sınırsız İnternet Bekliyor

Buğra Noyan

Sinemia Kapandı!

Buğra Noyan

Turkcell’e Rekabet Kurumu’ndan Ağız Uçuklatacak Cinsten Dev Ceza!

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.