Tiktok Takipçi Satın Al
Trend

Netflix 30 Günlük Ücretsiz Deneme Sunuyor mu?

Ücretsiz denemeler artık mevcut olmasa da Netflix'i ödeme yapmadan izlemenin yolları var.

Netflix ücretsiz izleme yolu vardır. Ücretli yayın hizmetleri söz konusu olduğunda, Netflix uzun süredir en çok aboneyle hüküm sürüyor.

Netflix’e abone olursanız, hiç şüphesiz ücretsiz denemeyi kullanarak işe başladınız. Ancak, Netflix’in hizmet verdiği çoğu bölge için ücretsiz deneme artık mevcut değildir. Netflix’i ücretsiz olarak izlemeye devam etmek için nedenini keşfedeceğiz ve birkaç yöntemi vurgulayacağız.


Netflix, 190’dan fazla ülkede 193 milyonu aşkın ücretli kullanıcının farklı türlerde ve dillerde diziler, belgeseller ve sinema filmleri izlediği, dünyanın eğlence odaklı lider yayın hizmetidir. Üyeler yayınları istedikleri kadar, istedikleri zaman, istedikleri yerde, internete bağlı tüm ekranlarda izleyebilirler. Yayınların tamamını reklamsız olarak ve herhangi bir taahhütte bulunmadan oynatabilir, durdurabilir ve daha sonra izlemeye devam edebilirler.

Netflix Ücretsiz İzleme Yöntemi Nedir?

Uzun yıllar boyunca Netflix, yayın hizmetine 30 günlük ücretsiz bir deneme sundu. Ödeme ayrıntılarıyla bir hesap oluşturmanız gerekmesine rağmen, üyeliği deneme bitmeden iptal edebilir ve hiçbir ödeme yapamazsınız.

Deneme, içerikle sınırlı değildi ve Netflix’e normal bir üyelik gibi çalıştı. İstediğin her platformda istediğin kadar izleyebilirsin.

Netflix için ücretsiz deneme dünya çapında mevcuttu. Ancak, 2018’de şirket Meksika’daki promosyonu sona erdirdi ve oradan aşamalı olarak çıkarmaya başladı. Ekim 2020’de, Netflix çoğu ülkede ücretsiz deneme sunmayı kaldırdı. Bu arada Netflix, Portekiz ve İsviçre gibi yalnızca birkaç yer ücretsiz deneme sunmaya devam ediyor.

Netflix Yardım Merkezi’ni ziyaret ederek Netflix’in ülkenizde ücretsiz deneme sunup sunmadığını öğrenebilirsiniz. Açılır menü için şu anda görüntülenen bilgilerden ülkenizi seçin.

Netflix, bir aylık ücretsiz denemenin neden sona erdiği konusunda yorum yapmadı. Bununla birlikte, artık Hulu, Amazon, Disney ve HBO gibi birçok başka yayın hizmeti var. Bu nedenle, artan rekabetle birlikte Netflix, mümkün olduğunca çok ödeme yapan abone toplamaya çalışıyor.

Denemeyi kaldırmak aynı zamanda insanların ücretsiz dönem için platforma katılmalarını, istediklerini izlemelerini ve sonra ayrılmalarını da engeller.

Ücretsiz Netflix Nasıl İzlenir?

30 günlük ücretsiz deneme artık mevcut olmasa da, Netflix’i ücretsiz olarak izleyebileceğiniz bazı yollar var.

1. YouTube’da Netflix Belgesellerini İzleyin

Nisan 2020’de Netflix, YouTube’a bazı belgeseller yükledi. Bunu, COVID-19 salgını sırasında öğretmenleri ve öğrencileri destekleyecek ücretsiz eğitim materyalleri sağlamanın bir yolu olarak yaptı.

Bu belgesellerin tümü, bir Netflix veya YouTube hesabı olmadan Eğitim Belgeselleri YouTube oynatma listesinde görüntülenebilir.

Mevcut içeriklerden bazıları Explained’dan bölümler, Knock Down The House ve Chasing Coral gibi tam özelliklerin yanı sıra David Attenborough’nun Our Planet filminin tüm sezonunu içerir.

2. Netflix Orijinallerini Hesap Olmadan İzleyin

Netflix 30 Günlük Ücretsiz Deneme Sunuyor mu?

Ağustos 2020’de Netflix, orijinal içeriğinin bir kısmını ücretsiz olarak kullanıma sundu . Bu, Bird Box, Stranger Things ve Murder Mystery gibi çeşitli orijinal Netflix şovlarını ve filmlerini içerir.

Bu içeriği izlemek için Netflix Ücretsiz İzle bölümünü ziyaret etmeniz yeterlidir . İzlemek için bir hesap açmanıza gerek yok. Ancak özellik yalnızca masaüstü tarayıcılarda ve Android cihazlarda mevcuttur.

3. Aile Hesabı ile Netflix’i Ücretsiz İzleyin

Netflix 30 Günlük Ücretsiz Deneme Sunuyor mu?

Evinizdeki birinin Netflix’i zaten varsa, hesabını ücretsiz kullanmanıza izin verebilir. Bunun nedeni, Netflix’in her biri kendi tercihlerine ve izleme listesine sahip beş adede kadar ayrı profilin oluşturulmasını desteklemesidir.

Standart bir Netflix aboneliği, aynı anda iki ekranda görüntülemeye izin verir. Premium abonelik bunu dört ekrana yükseltir. Bununla ilgili daha fazla bilgi için, Netflix’i aynı anda kaç kişinin izleyebileceğini açıklayan kılavuzumuza bakın .

Hesap sahibinin Netflix’e gitmesi, sağ üstteki profil simgesine tıklaması , Profilleri Yönet’e tıklaması ve ardından Profil Ekle’yi seçmesi gerekir. Netflix’te oturum açarken seçebileceğiniz kişiselleştirilmiş bir profil oluşturabilirler.

Bunun Yerine Denenecek En İyi Ücretsiz Akış Hizmetleri

Netflix çoğu ülkede 30 günlük ücretsiz denemesini kaldırmış olsa da, içeriği ödeme yapmadan hizmetten önizlemenin hala harika yolları var.

Ve sakinleşmek ve bir şeyler izlemek istiyorsanız, Netflix tek seçeneğiniz değil. Aslında, Amazon Prime Video (ilk ay ücretsizdir) Pluto TV ve Tubi TV dahil olmak üzere her zaman ücretsiz olarak izleyebileceğiniz bazı mükemmel yayın hizmetleri vardır. Bu içeriğimizde siz değerli sinema severlere Netflix ücretsiz izleme yollarından bahsettik.

Netflix 30 Günlük Ücretsiz Deneme Sunuyor mu? Netflix 30 Günlük Ücretsiz Deneme Sunuyor mu?

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu