Tiktok Takipçi Satın Al

Netflix Türkiye’de Ücretsiz Deneme Sürümü Kaldırıldı!

Dünyanın en popüler dizi ve film platformu Netflix, Türkiye için ücretsiz deneme sürümünü kaldırdı.

Netflix, film-dizi yapımcılığı ve dağıtımı alanında iştigal eden Amerika kökenli kuruluş. 1997 yılında Kaliforniya’da Reed Hastings ve Marc Randolph tarafından kuruldu. İnternet üzerinden gerçek zamanlı veri akışı ve video-on-demand ile posta yoluyla DVD dağıtımı alanlarında uzmanlaştı.


Türkiye’de ücretsiz üyelik dönemine son verdi. Normalde yeni üyeler kazanmak için yapılan bu kampanya ülkemizde sona erdi.

Normalde deneme sürümü kullanıp, beğenen kullanıcı normal aylık ücretli sürüme geçebiliyordu. Ancak bu olay artık yok, Netflix ücetsiz üyeliği Türkiye’den kaldırdı.

Ek olarak blog sayfasında da ücretsiz deneme ile bilgilendirici bir metin yayınlandı.

“Şu anda ülkenizde ücretsiz deneme sunulmamaktadır. Yeni üyeliğinizi başlatmak için Netflix.com adresine gidin, size en uygun planı ve ödeme seçeneğini seçin, e-posta adresinizi girin, bir parola belirleyin ve izlemeye başlayın.

Netflix üyeleri, dizi ve film kataloğunun tamamına anında erişebilir. Yayın planları, cihazlar ve daha fazlasına ilişkin bilgiler nedir? başlıklı sayfada bulunabilir.”

Ücretsiz üyelik dönemine son verdi

Netflix Türkiye'de Ücretsiz Deneme Sürümü Kaldırıldı!

Henüz firmadan resmi bir açıklama gelmemesine rağmen, platforma giriş yaptığımızda eskiden “30 Gün Ücretsiz Deneme” ibaresi adı altında sunulan paket artık bulunmaması da bu olayı kanıtlamış oldu.

Bazı kurnaz insanlar sanal kartlar, farklı hesaplar derken artık buna dur deme vakti geldiği anlaşıldı. Son olarak da Netflix ücretsiz üyeliği tamamen kaldırdı.

:: Netflix’in Yeni Türk Dizisi “50m2″nin Çekimleri Başladı

Netflix Türkiye'de Ücretsiz Deneme Sürümü Kaldırıldı!

Netflix Türkiye'de Ücretsiz Deneme Sürümü Kaldırıldı!

Netflix Türkiye'de Ücretsiz Deneme Sürümü Kaldırıldı!

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu