Netflix, Türkiye’deki Kullanıcı Sayısını Açıkladı! - TeknoDiot.com

Netflix, Türkiye’deki Kullanıcı Sayısını Açıkladı!

Abone Ol 

2019’un artık son demlerini yaşıyoruz. Netflix İletişim Müdürü Artanç Savaş, Netflix’in merak edilenleri ile ilgili bir röportaj verdi.

En sonunda RTÜK Netflix‘e de el atmıştı ve Netflix Türkiye’de kalmaya devam edeceğini de açıklamıştı. Netflix Türkiye İletişim Müdürü, Netflix’in Türkiye’deki abone sayısı, gelecek yerli yapımlar ve sansür tartışmaları gibi önemli konularda açıklamalar yaptı.

Netflix, 190’dan fazla ülkede 151 milyondan fazla ücretli kullanıcının farklı türlerde ve dillerde diziler, belgeseller ve sinema filmleri izlediği dünyanın lider internet eğlence hizmetidir. Üyeler yayınları istedikleri kadar, istedikleri zaman, istedikleri yerde, internete bağlı tüm ekranlarda izleyebilirler. Yayınların tamamını reklamsız olarak ve herhangi bir taahhütte bulunmadan oynatabilir, durdurabilir ve daha sonra izlemeye devam edebilirler.

Netflix, Türkiye’deki Kullanıcı Sayısını Açıkladı!

:: Netflix’in Yeni Türk Dizisi Atiye’nin İlk Fragmanı Yayınlandı

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Habertürk’e röportaj veren Netflix İletişim Müdürü Artanç Savaş, Netflix Türkiye’de 1.5 milyondan fazla abonesi olduğunu duyurdu. Artanç Savaş, Türkiye’deki kullanıcılarının yeniliklere ve farklı formatlara açık olduğunu belirtti. Savaş, Netflix’i akıllı telefonlar üzerinden izlenme oranlarının en fazla Türkiye’de olduğunu açıkladı. Türkiye’deki Netflix kullanıcılarının %77’si içerikleri akıllı telefonlarından izliyor.

Özellikle RTÜK konusuna da açıklama getiren Ayrıca Netflix içeriklerinin sansürlendiği tartışmalarına da karşı çıktı. Artanç Savaş, hiçbir içeriklerinin sansürlenmediğini, ebeveyn kontrollerini güçlendireceklerini açıkladı. fragmanlarda çocukları korumak adına bazı değişiklikleri yaptıklarını söyledi.

Netflix, Türkiye’deki Kullanıcı Sayısını Açıkladı!

Göz atın:   Microsoft, Bing İçin Karanlık Modu Test Ediyor

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu