Tiktok Takipçi Satın Al

Netflix Tüm Cihazlardan Çıkış Nasıl Yapılır?

Netflix tüm cihazlardan çıkış yapabileceğiniz adımları sizlere aktardık. Tüm cihazlarınızda Netflix'ten nasıl çıkış yapılır?

Telefonunuzda, bilgisayarınızda, tabletinizde ve daha fazlasında Netflix’ten hızlı ve aynı anda nasıl çıkış yapacağınız aşağıda açıklanmıştır. Peki Netflix tüm cihazlardan çıkış nasıl yapılır?


Netflix, inanılmaz derecede kullanışlı bir akış hizmetidir ve neredeyse her yerde kullanılabilir. Konsollar, bilgisayarlar, telefonlar, tabletler ve TV’lerin hepsinin, NNeden Tüm Cihazlardan Çıkış Yapmanız Gerekir?
etflix hesabınıza giriş yapmanıza ve içeriğin keyfini çıkarmanıza olanak tanıyan kendi özel uygulamaları vardır. Küçük dozlarda veya maraton kanatlarında olsun.

Yine de kaç cihaza giriş yaptığınızı unutmak kolay olabilir ve her yerde Netflix’ten çıkış yapmanız gerekebilir. Bu nedenle, bu makale size tüm cihazlarda Netflix’ten tam olarak nasıl çıkış yapacağınızı gösterecektir.

Netflix Tüm Cihazlardan Çıkış Nasıl Yapılır?

Neden Tüm Cihazlardan Çıkış Yapmanız Gerekir?

Belki bir otel televizyonunda oturum açtınız ve oturumu kapatmayı unuttunuz. Bir Netflix profilini sildikten ve yapmamasını istedikten sonra bile hesabınızı kullanmaya devam eden bir aile üyeniz olabilir. Eski bir oyun konsolunu başkasına verdiyseniz, teslim etmeden önce herhangi bir uygulamadan çıkış yapmayı unutmuş olabilirsiniz.

Abone olduğunuz plana bağlı olarak, aynı anda yalnızca bir veya iki ekranda akışa erişiminiz olabilir. Bu, başka biri izliyorsa, izleyemeyeceğiniz anlamına gelir. Tüm cihazlarda oturumu kapatarak, gerçekte nerede izleyebileceğiniz konusunda tam kontrol elde edebileceksiniz.

Sadece basit güvenlik amaçları için bile olabilir. Tüm cihazlarda oturumu kapatırsanız, hesabınızı izinsiz kullanan başka biri hakkında endişelenmenize gerek yoktur.

Netflix’teki Tüm Cihazlardan Nasıl Çıkış Yapılır?

Netflix Tüm Cihazlardan Çıkış Nasıl Yapılır?

Bir tarayıcı kullanarak tüm cihazlardan çıkış yapmak nispeten basit bir işlemdir. Aşağıdaki adımları takip ediniz:

  • İlk olarak Netflix.com adresine giriş yapın.
  • Hesabınıza giriş yapın
  • Ayarlar altında Tüm cihazlardan çıkış yap’ı seçin
  • Sonraki ekranda, tıklayarak onaylayın Oturumu

Bu, tüm cihazlarda oturumunuzu kapatacaktır. Etkinleşmesi sekiz saate kadar sürebilir, ancak bu süreden sonra her şeyden çıkış yapacaksınız.

Android’de Netflix Tüm Cihazlardan Nasıl Çıkış Yapılır?

Netflix Tüm Cihazlardan Çıkış Nasıl Yapılır?

Bir Android cihazında Netflix uygulaması varsa, cihazlarınızdan çıkış yapmak için bir tarayıcı kullanmanıza bile gerek yoktur. İşte yapmanız gerekenler:

  • Uygulamayı açın.
  • Bir profil seçin
  • Hesap’ı seçin
  • Ayarlar > Tüm cihazlardan çıkış yap seçeneğine ilerleyin
  • Bir sonraki ekranda Oturumu Kapat’ı tıklayarak onaylayın

Tarayıcı kullanırken olduğu gibi, bunun etkili olması sekiz saat kadar sürebilir, bu nedenle anında gerçekleşmeyebilir.

iOS’ta Netflix’teki Tüm Cihazlardan Nasıl Çıkış Yapılır?

Ne yazık ki, iPhone ve iPad için Netflix uygulamasının tüm cihazlardan çıkış yapma işlevi yoktur. Bunu iOS’ta yapmak için yukarıda açıklanan tarayıcı sürecini izlemeniz gerekir. iPhone veya iPad’inizde Safari’yi (veya tercih ettiğiniz internet tarayıcınızı) başlatın ve talimatları izleyin.

Güvenlik nedenleriyle çıkış yaptıysanız, bu noktada şifrenizi de değiştirmeniz faydalı olabilir. Bunu daha önce olduğu gibi aynı Hesap bölümünde yapabilirsiniz, ancak Şifreyi değiştir ‘i seçin. Yeni bir şifre belirlemeden önce yeni şifreniz istenecektir.

Bu, oturum açma ayrıntılarınıza sahip olan kişilerin başka bir cihazda tekrar oturum açmasını önleyecektir. Ardından, hesabınızın başka nerede kullanılabileceği konusunda endişelenmeden, kullanmak istediğiniz tüm cihazlarda tekrar oturum açabileceksiniz.

Tabii ki, her yerde Netflix’ten çıkış yapmanız gerekmiyor. Başka bir yerde oturumunuzun açık kalmasını istiyorsanız, bunun yerine tek bir cihazdan çıkış yapabilirsiniz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu