Tiktok Takipçi Satın Al

Netflix Profil Silme Adımları Nelerdir?

Bu makalemizde sizlere Netflix hesabınızdaki profili nasıl sileceğinizi detaylı olarak anlatıyoruz. Detaylar makalemizde…


Netflix’te 5 adet profil açma imkanınız bulunmaktadır. Bazen bu profillerden herhangi birini ya da birilerini silmek isteyebilirsiniz. Fakat nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız öyle kalır. Fakat Netflix profil silme işlemi oldukça kolay bir işlemdir.

Bilgisayar üzerinden profil silme işlemini yapacağınız vakit öncelikle Netflix’e giriş yapın. Sonrasında sağ üstte bulunan profil fotoğrafına tıkladığınız vakit profil yönetimini göreceksiniz. Bu profil yönetimine tıklayarak tüm Netflix profillerini görmüş olacaksınız. Bu profillerin üzerinde bir kalem simgesi olacak.

Bu kalem simgesine tıkladığınız vakit de alt kısımda profili sil yazısını görmüş olacaksınız. Bu profili sil yazısına tıklayarak da profili silebilirsiniz. Fakat profili silmeden önce bilmeniz gereken husus sildiğiniz takdirde geri almanızın mümkün olmadığı. Yani o profildeki tüm izleme geçmişi ve bilgiler tamamen silinecektir. Bunun bilincinde olarak profili silmeniz gerekmektedir.

Netflix Profil Silme Nasıl Yapılır?

  1. Netflix’i tarayıcınızdan açınız.
  2. Ekranın sağ üst köşesindekiprofil düğmesine tıklayın ve açılır menüden Profilleri Yönet’i seçin.
  3. Silmek istediğiniz profili seçin.
  4. Kaydet ve İptal öğesinin yanındaki alt satırda bulunan Profili Sil düğmesine tıklayın.

Netflix Profil Silme Adımları Nelerdir?

Tablet ve telefonlarda da bu şekilde profilleri silebilirsiniz. Profil yönetimine girdiğiniz vakit buralarda da kalem simgesi çıkacaktır ve profili sil diyerek buralardan da profili 1 dakika içinde silebilirsiniz. Profil silme yanında bir de profil ekleme de oldukça merak edilmektedir.

Bu da aslında oldukça kolaydır. Netflix’e nereden girerseniz girin profil yönetimine geldiğiniz vakit sağ kısımda profil ekle yazısını göreceksiniz. Bu profil ekle kısmına tıklayarak profil fotoğrafı, profil dilini seçerek yeni bir profili de kısa süre içinde eklemiş olacaksınız.

Netflix Profil Silme Adımları Nelerdir?

Android ve iOS’ta Netflix Profili Kaldırma İşlemi

  1. Netflix uygulamasını açınız.
  2. Ekranın sağ alt köşesindeki “Diğer”e dokunun.
  3. Ekranın üst kısmında “Profilleri Yönet” e dokunun.
  4. Silmek istediğiniz profile dokunun.
  5. “Sil”e dokunun. Bunu yapmak istediğinizi “Evet” e dokunarak onaylamanız gerekir.

Profilleri Netflix mobil uygulamasından da geri döndürebilirsiniz. Uygulamayı açın ve sağ üst köşede bulunan Giriş Yap’ı seçin. Bilgilerinizi girdikten sonra Profil Seçim ekranına geçeceksiniz. Yine, düzenle yazan sağ üst köşeye gideceksiniz.

Netflix Profil Silme Adımları Nelerdir?

Netflix Profil Silme Adımları Nelerdir?

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu