Tiktok Takipçi Satın Al

Netflix Birçok Kullanıcı İçin Google TV’de Gösterilmiyor

İzleyebileceğiniz şeyleri bulmanıza yardımcı olmak için tasarlanan uygulamada akış devi eksik.

Google TV , Android kullanıcıları için harika bir uygulamadır. Akış hizmetlerinizi uygulamaya bağlamanıza ve hizmetlerinize göre ne izleyebileceğinizi görmenize olanak tanır. Hızlı ve acısız izlemek için eğlenceli şeyler bulmanızı sağlayan modern bir arayüze sahiptir.

Bununla birlikte, Netflix desteklenen hizmetlerden biri olarak gösterilmeyi bıraktığı için uygulama önemli bir sorunla karşılaşmış gibi görünüyor. En önemli akış hizmetlerinden biri olmadan akış içeriğini toplamak için tasarlanmış bir uygulama, bir denizaltıdaki ekran kapısı kadar kullanışlıdır.

Netflix ve Google TV’de Neler Oluyor?


Birden fazla hizmette bulunan şovlar, Netflix’i bir seçenek olarak göstermez. Ancak, Netflix orijinalleri içerik listesinde görünür, ancak bunları doğrudan Google TV’den izlemek için üzerlerine tıklayamazsınız.

Şu anda desteklenen sağlayıcıların listesi şu şekildedir: Amazon Prime Video, CBS Tam Erişim, DC Universe, Disney +, Epix Now, HBO Max, Hulu, Showtime, Showtime Anytime ve Stars. Bunların tümü beklendiği gibi çalışır, bu nedenle olan şey yalnızca Netflix’i etkiliyor.

Bu noktada, Netflix ve Google’da neler olduğu tam olarak belli değil. Görünüşe göre ikisi birlikte çalışırken bazı sorunlar yaşıyor. Bir API bağlantısıyla ilgili bir şey olabilir veya daha derin bir şey olabilir. Her iki durumda da, her iki şirket de yorum taleplerine yanıt vermedi, bu yüzden burada tam olarak neler olduğunu bilmek zor.

İlk olarak 9To5Google tarafından bildirilen bu sorundan önce , kullanıcılar Netflix içeriğini Google TV Chromecast uygulamasındaki izleme listelerine ekleyememekten şikayet ediyorlardı. Bununla bugün meydana gelen sorun arasında, Google’ın ekosistemine güvenen kullanıcılar istedikleri Netflix içeriğini bulmakta zorluk çekebilirler gibi görünüyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu