Tiktok Takipçi Satın Al

Netflix’in İkinci Türk Dizisi Atiye İçin IMDB Puanı Belirlendi!

Netflix geçtiğimiz senenin son zamanlarında yayınladığı ve ikinci Türk Dizisi olan Atiye’nin IMDB puanı belirlendi! Ortaya çıkan sonuçlara göre dizi pek çok kişi tarafından beğenilerek izlenmiş gibi duruyor.

Günümüzün en popüler dizi, film izleme platformu olan Netflix, Türkiye’de başarılı işler çıkarmaya devam ediyor. Netflix 2019 Aralık Ayının son günlerinde ikinci Türk Dizisi olan Atiye dizisini kullanıcılarına sunmuştu. Dizinin Netflix’den yayınlandığı için 8 bölümün tamamı aynı anda paylaşılmıştı, bundan dolayı kullanıcıların bir çoğu Atiye dizisini çıktığı ilk günden bitirmişti hatta dizinin olası bir ikinci sezonu için beklemeye geçtiler.


Platform bu diziyi sadece ülkemizde değil hizmet verdiği bütün ülkelerde izlenmeye başlanmıştı. Bu durum yapımcılar için şaşırtmadı çünkü oyuncu kadrosunda “Beren Saat” gibi tanınan bir aktörün oynaması hemen hemen her ülkeden hayranları olan birisi. Şimdi ise en popüler dizi, film yorumlama ve puanlama platformu olan IMDB, Atiye dizisi için puanları açıklandı.

Atiye IMDB puanı kaç?

Netflix'in İkinci Türk Dizisi Atiye İçin IMDB Puanı Belirlendi!

IMDB, dünya üzerinde sinema ve dizi izleyici kitlelerini sanal ortamda bir araya getiren bir platform. Bu platform sayesinde izleyiciler vizyona girmiş filmler ve diziler hakkında yorumlama yaparak seyrettikleri şeyler hakkında puan verebiliyorlar.

Atiye, şimdilik IMDB’de 5.710 kullanıcı tarafından oylanmış durumda. Oylamaya katılan kullanıcılar 1 ile 10 arasında bir puan verdiler ve hala puan verilebiliyor, verilen bu puanlar sayesinde Atiye Dizisi IMDB kullanıcıları tarafından 8 Puan layık görüldü. İzleyicilerin %38.5’i dizi için tam puan verirken %3.4’ü yani 193 kişi bu dizi için bir puan vermiş.

Son olarak Netflix ve daha fazla film dizi haberleri için Sinema Haberleri kategorisine göz atabilirsiniz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu